Univerzální, nadčasové nazouvací mokasíny. Vrchní materiál je hladká, perforovaná kůže, vnitřek obuvi je kombinace syntetiky a kůže. Vyměkčená nášlapná stélka je kožená. Barva u tohoto vzoru je hnědá. Podešev je flexibilní, syntetická. Výška podpatku je cca 3 cm. Značka Rieker je o nadstandardní pohodlnosti. Typický je pro tuto značku ANTISTRESS a vyměkčené stélky, které mají příznivý vliv na vaše chodidla i při celodenním nošení. ANTISTRESS = technologie, která zaručuje u obuvi, odlehčenost, flexibilitu,... Celý popis

Koupit za 2 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Univerzální, nadčasové nazouvací mokasíny. Vrchní materiál je hladká, perforovaná kůže, vnitřek obuvi je kombinace syntetiky a kůže. Vyměkčená nášlapná stélka je kožená. Barva u tohoto vzoru je hnědá. Podešev je flexibilní, syntetická. Výška podpatku je cca 3 cm.

Značka Rieker je o nadstandardní pohodlnosti. Typický je pro tuto značku ANTISTRESS a vyměkčené stélky, které mají příznivý vliv na vaše chodidla i při celodenním nošení. ANTISTRESS = technologie, která zaručuje u obuvi, odlehčenost, flexibilitu, více absorbuje nárazy při došlapu, snadno se přizpůsobí každé noze a je prostornější.
Zobrazit více

Bazarové nabídky