Designová židle SITTY Pro vaše pracovní prostory Potřebujete vybavit zasedací místnost, kafeterii nebo lobby? Pak je pro vás stohovatelná židle SITTY jako dělaná. Kousek je vyroben z bukového dřeva a stojí na čtyřnohé kovové podnoži v černém i chromovém provedení. K židli můžete dokoupit kluzáky, stolek, upevnění, spojovací systém či přepravní vozík. Nevíte si rady s výběrem té správné kombinace? Neváhejte nás kontaktovat. Na vlně minimalismu Unikátnosti, jednoduchost. Základem kolekce SITTY jsou... Celý popis

Koupit za 3 642 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Designová židle SITTY
Pro vaše pracovní prostory
Potřebujete vybavit zasedací místnost, kafeterii nebo lobby? Pak je pro vás stohovatelná židle SITTY jako dělaná. Kousek je vyroben z bukového dřeva a stojí na čtyřnohé kovové podnoži v černém i chromovém provedení. K židli můžete dokoupit kluzáky, stolek, upevnění, spojovací systém či přepravní vozík. Nevíte si rady s výběrem té správné kombinace? Neváhejte nás kontaktovat. Na vlně minimalismu
Unikátnosti, jednoduchost. Základem kolekce SITTY jsou přírodní materiály, a to bukové nebo dubové dřevo, které dává místnosti odlehčený a moderní nádech. Jednotlivé segmenty této řady lze čalounit do libovolných látek, čímž je tvořen zcela nový charakter židle. SITTY byla záměrně navržena v jednoduchých liniích, aby se dokázala přizpůsobit svému prostředí a zaručila uživateli příjemné posezení.

Neničte si záda
Denně prosedíme klidně i 12 hodin. V práci, doma, s přáteli v restauraci nebo u televize. Většinu této doby sedíme strnule v jediné poloze a zatěžujeme tím páteř i zbytek pohybového aparátu. Značka RIM se snaží nejen vyrábět kvalitní židle, které se postarají o zdravější posezení, ale také informovat zákazníky o správném sezení. 
 Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 510
Hloubka (délka) (mm): 560
Celková výška (mm): 830
Výška sedáku (mm): 460
Hmotnost produktu (kg): 4,5
Objem balení (m3): 0,35
Počet kusů v balení: 2
Záruka (měsíce): 60
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů): 6
Materiál: kov, dřevo
Nosnost (kg): 120
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RIM
Výška sedáku 46 cm
Šířka sedáku 44 cm
Nosnost 110 kg
Hloubka sedáku 42 cm