Krásná zimní čepice z funkčního materiálu s výbornými termoregulačními vlastnostmi. Čepici využijete v zimním období, ale i v přechodovém období na počáku jara a konci podzimu. Využijete při sportu i na běžné denní nošení. Materiál Picowinter je velmi příjemný, má vntřní počesanou vrstvu a na vnější vrstvě jsou ozdomné čtverečky. V čelenkové části je čepice zdvojená, pro větší teplotní komfort. Čepici můžete prát v ruce nebo pračce, s použitím běžného pracího prášku, bez aviváže. Pokud chcete prodloužit... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Krásná zimní čepice z funkčního materiálu s výbornými termoregulačními vlastnostmi. Čepici využijete v zimním období, ale i v přechodovém období na počáku jara a konci podzimu. Využijete při sportu i na běžné denní nošení.
Materiál Picowinter je velmi příjemný, má vntřní počesanou vrstvu a na vnější vrstvě jsou ozdomné čtverečky. V čelenkové části je čepice zdvojená, pro větší teplotní komfort.
Čepici můžete prát v ruce nebo pračce, s použitím běžného pracího prášku, bez aviváže. Pokud chcete prodloužit životnost, doporučujeme použít prací prostředek na funkční materiály. Nežehlit! Nesušit v sušičce!
☑️ z funkčního materiálu Picowinter 
☑️ výborná termoregulace
☑️ lze prát v pračce na 40°C, bez aviváže
☑️ nežehlit! nesušit v sušičce!
Materiál :
100% Polyester
Zobrazit více

Parametry

Značka Rituall