Stojan na pneumatiky DRIVE Stojan na pneumatiky umožňuje uskladnění 4 kompletních kol s pneumatikami. Stojan na pneumatiky je vhodný pro usklanění pneumatik všech typů osobních automobilů (vzdálenost mezi ukládacími disky je 250 mm). Díky stabilnímu stojanu se pneumatiky nedeformují, pokud dojde ke ztrátě tlaku a chrání ráfky a pneumatiky před vlhkostí. Stojan na pneumatiky využijete především v malých prosterech, stojan Vám ušetří místo a také pomůže udržet pořádek. Stojan je vyroben z nerezové... Celý popis

Koupit za 514 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stojan na pneumatiky DRIVE
Stojan na pneumatiky umožňuje uskladnění 4 kompletních kol s pneumatikami. Stojan na pneumatiky je vhodný pro usklanění pneumatik všech typů osobních automobilů (vzdálenost mezi ukládacími disky je 250 mm). Díky stabilnímu stojanu se pneumatiky nedeformují, pokud dojde ke ztrátě tlaku a chrání ráfky a pneumatiky před vlhkostí. Stojan na pneumatiky využijete především v malých prosterech, stojan Vám ušetří místo a také pomůže udržet pořádek. Stojan je vyroben z nerezové oceli v kombinaci s plastem a má nosnost až 100 kg. Pro přehledné a snadné uskladnění dalších věcí včetně nářadí a v dílně, garáži a jiných protorech se můžete také podívat na naši nabídku regálů. V našem sortimentu naleznete také nářadí pro autoservisy.
Prodej stojanů na pneumatiky je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: kov/plast
materiál upřesnění: nerez
výrobce / dovozce: RoadStar
provedení, specifické vlastnosti: nosnost 100 kg, vhodné pro 4 kola
charakteristika produktu: vysoká stabilita, závěsné uložení
určeno zejména pro: automobily
záruka: 2 roky
poznámka: snadná montáž i demontáž
Zobrazit více