Univerzální základy hry na bicí. Vše pro praxi v kapele, žádné samoúčelné etudy! Snadná pochopitelnost, plynulý postup, zajímavé ukázky. Školu využívá mnoho učitelů i škol. Ideální pro samouky. Doporučují profesoři konzervatoře. Ukázky hry od kapel AC/DC, Kiss, Deep Purple, Van Halen, Aerosmith, Black Sabbath, Led Zeppelin a dalších. Miniprofily slavných hráčů. Teoretická část vysvětlující vše, co souvisí s bicí soupravou. Schemata souprav, přehled jak hrát různé hudební styly. Rudolf Výborný,... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Univerzální základy hry na bicí. Vše pro praxi v kapele, žádné samoúčelné etudy! Snadná pochopitelnost, plynulý postup, zajímavé ukázky. Školu využívá mnoho učitelů i škol. Ideální pro samouky. Doporučují profesoři konzervatoře.

Ukázky hry od kapel AC/DC, Kiss, Deep Purple, Van Halen, Aerosmith, Black Sabbath, Led Zeppelin a dalších. Miniprofily slavných hráčů. Teoretická část vysvětlující vše, co souvisí s bicí soupravou. Schemata souprav, přehled jak hrát různé hudební styly.

Rudolf Výborný, profesor Pražské konzervatoře: Škola ROCK DRUMS je skvělou pomůckou pro začínající hráče na bicí soupravu. Postupně vede studenta od úplných začátků ke značné technické úrovni. Jednotlivá rytmická cvičení jsou napsána tak, že je zvládne i samouk. To, že první vydání této školy bylo v krátké době rozebráno, svědčí o její oblibě.

Václav Mazáček, profesor Pražské konzervatoře: Školu ROCK DRUMS jsem řadu let úspěšně používal na Pražské konzervatoři při výuce obligátních bicích nástrojů. Má výborně propracovanou metodiku, která vede (velice srozumitelně) žáka od úplných začátků až k náročným technickým kreacím.
Zobrazit více