Přijela, nepřijela... Lehká hliníková kostrukce Plegamatic s dvěma menšími koly vyniká především svou výjimečnou skladností, díky níž se pohodlně vejde třeba i do šuplíku. Několika snadnými pohyby ji totiž složíte do tvaru větší kabelky, kterou můžete hodit přes rameno nebo jednoduše nést v ruce ve chvíli, kdy nemáte žádný náklad. Vyztužené dno dodává tašce potřebnou pevnost a zajišťuje, aby se náklad při přepravě neponičil. Podvozek má dvě boční skládací opory, které umožňují odstavit tašku volně... Celý popis

Koupit za 1 295 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přijela, nepřijela...

Lehká hliníková kostrukce Plegamatic s dvěma menšími koly vyniká především svou výjimečnou skladností, díky níž se pohodlně vejde třeba i do šuplíku. Několika snadnými pohyby ji totiž složíte do tvaru větší kabelky, kterou můžete hodit přes rameno nebo jednoduše nést v ruce ve chvíli, kdy nemáte žádný náklad. Vyztužené dno dodává tašce potřebnou pevnost a zajišťuje, aby se náklad při přepravě neponičil. Podvozek má dvě boční skládací opory, které umožňují odstavit tašku volně do prostoru. Ergonomické držadlo zajišťuje pohodlný úchop a přispívá tak ke snadné manipulaci. Výška konstrukce v rozloženém stavu je 97 cm.

Na malý i velký nákup

Hlavní úložný prostor tašky Plegamatic nabízí objem 40 L a maximální nosnost až 40 Kg, avšak doporučené zatížení je 25 kg. Vnitřek tašky není nijak členěný a zavírání tašky je řešeno klopou s velkým suchým zipem. Vzhledem ke skládacímu systému je taška k podvozku přichycena na pevno, nelze ji tedy sundávat.

Snadná údržba

Taška je vyrobena z nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu hrubší struktury pod zkratkou MF, který vyniká svojí vysokou pevností. K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost.

Nejen na nákupy

Rolser svými materiály a atraktivními designy přesvědčuje o tom, že tašky na kolečkách už nejsou určeny pouze seniorům, ale zrovna tak mladým generacím a to nejen na nákupy. Můžete s ní vyrazit třeba do parku na piknik s přáteli či rodinou nebo do ní sbalit vše potřebné na den strávený u vody. Oblibu si tašky na kolečkách získávají také u studentů.

Prodloužená záruka

Rolser si již více než 50 let udržuje nejvyšší kvalitu výroby, která probíhá přímo v rodinné továrně ve Španělsku. Díky tomu můžeme poskytnou na všechny tašky prodlouženou záruku 3 roky. Kvalitní kolečka běžně vydrží po celou životnost tašky, avšak v rámci nestandardního dlouhodobého zatěžování může dojít k jejich dřívějšímu opotřebení. V takovém případě se můžete spolehnout, že u Rolseru vždy snadno pořídíte kolečka nová. Pro model Plegamatic zakoupíte náhradní kolečka zde.

Doplňující informace

- Objem tašky: 40

- Maximální nosnost: 40kg

- Rozměr rozloženého vozíku: 42 cm (š) x 27 cm (h) x 97 cm (v)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rolser
Objem 40 l
Druh tašky
Skládací ano
Kolečka ano
Nosnost 40 kg
Barva černá