Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO Neprofilovaný polštář je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva.  Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO - výhody: - maximální komfort a podpora - pěna s paměťovým efektem - přizpůsobí se tvaru krku... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO
Neprofilovaný polštář je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva. 
Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO - výhody:
- maximální komfort a podpora - pěna s paměťovým efektem - přizpůsobí se tvaru krku a hlavy - povlak Bamboo (40% bambusové vlákno, 60% polyester - antibakteriální, hypoalergenní, nepohlcuje pachy, uzavírání na zip, pratelný do 30°C) Dárek ZDARMA: transportní taška Rozměr polštáře: 60 x 40 x 14 cm Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO dodáváme v sadě 2 kusů za celkovou cenu 1098 Kč (549 Kč/ks),samostatně za 599 Kč.
Polštář neprofilovaný MEMORY BAMBO lze objednat s náhradním extra povlakem BAMBOO
Na polštář neprofilovaný MEMORY BAMBOO poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.Rozměry výrobků z paměťové pěny jsou uvedeny s tolerancí +/- 3%.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Romeo
Rozměry 40 x 60 cm
Anatomické ano
Pro alergiky ano
Materiál povlaku bambusové vlákno / polyester
Materiál výplně paměťová pěna
Samonafukovací ne