Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva. Tvar polštáře dobře podporuje krk a hlavu. Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO je vhodný především při problémech s krční páteří.... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO
Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva. Tvar polštáře dobře podporuje krk a hlavu. Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO je vhodný především při problémech s krční páteří. Kompaktnost a tvar polštářku ve tvaru podkovy je ideální pro lenošení u televize nebo na cestách. 
Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO - výhody:
- maximální komfort a podpora - revoluční tvar / pěna s paměťovým efektem - přizpůsobí se tvaru krku a hlavy - povlak Bamboo (40% bambusové vlákno, 60% polyester - antibakteriální, hypoalergenní, nepohlcuje pachy, uzavírání na zip, pratelný do 30°C) Rozměr polštáře: 32 x 30 x 10 cm Šíjový polštářek MEMORY BAMBOO lze objednat s náhradním extra povlakem BAMBOO za 129 Kč.Na šíjový polštářek MEMORY BAMBOO poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.Rozměry výrobků z paměťové pěny jsou uvedeny s tolerancí +/- 3%.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Romeo
Rozměry 32 x 30 cm
Hmotnost 300 g
Anatomické ano
Pro alergiky ano
Materiál povlaku bambusové vlákno / polyester
Materiál výplně paměťová pěna
Samonafukovací ne
Zobrazit více parametrů