Běžecký set X-TOUR ESCAPE R-SKIN s vázáním Tour Step In jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách. Vázání Rossignol se systémem TURNAMIC® je kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN a Fischer/Rossignol Turnamic. Jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Konstrukce s velice lehkým a výkoným jádrem LDC je velmi odolná a vhodná pro celodenní turistiku. Krojení 51/47/49 nabízí velice snadné ovládání lyží. Předsazená hrana vám... Celý popis

Koupit za 5 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Běžecký set X-TOUR ESCAPE R-SKIN s vázáním Tour Step In jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách.
Vázání Rossignol se systémem TURNAMIC® je kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN a Fischer/Rossignol Turnamic.
Jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách pro začátečníky i pokročilé lyžaře.
Konstrukce s velice lehkým a výkoným jádrem LDC je velmi odolná a vhodná pro celodenní turistiku.
Krojení 51/47/49 nabízí velice snadné ovládání lyží.
Předsazená hrana vám dá jistotu při každém sjezdu.
Tradiční velikosti usnadňují skluz a R-Skin vyměnitelný mohair (skin) pás nabízí snadný, konzistentní odraz a maximální skluz bez přípravy. 
R-Skin vyměnitelný mohair (skin) pás nabízí snadný, konzistentní odraz a maximální skluz bez přípravy
Technologie - WOOD AIR
WOOD AIR konstrukce jádra je zárukou skvělého výkonu na neupraveném povrchu. Tato konstrukce rovněž obsahuje vzduchové kanálky pro efektivní redukci hmotnosti. - R-SKIN TECH
R-SKIN úprava stoupací komory skluznice spočívá v aplikaci mohérových pásů, které zajišťují spolehlivý odraz a jedinečný skluz bez nutnosti předchozí přípravy stoupací komory.Pásy mají velice dlouhou životnost a jsou snadno vyměnitelné.  
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Rossignol
Skluznice Se stoupacím pásem
Určení unisex
S vázáním ano