BRONZOVÁ BALKONOVÁ RUKOJEŤ Balkonové madlo je výrobek, který lze použít v každé domácnosti. Díky madlu můžete balkonové dveře snadno zavřít zvenčí. Jeho funkčnost umožňuje volný pohyb v obou směrech. Tato forma uzavření se hodí velmi často. Díky svému nenápadnému tvaru rukojeť neruší vzhled a její barva dokonale splývá s okolím. Hodí se téměř ke všem typům oken a dveří. Zvyšuje bezpečnost a pohodlí. Tento typ rukojeti totiž usnadňuje řešení nepříjemného průvanu. Naše sada obsahuje všechny potřebné... Celý popis

Koupit za 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BRONZOVÁ BALKONOVÁ RUKOJEŤ

Balkonové madlo je výrobek, který lze použít v každé domácnosti. Díky madlu můžete balkonové dveře snadno zavřít zvenčí. Jeho funkčnost umožňuje volný pohyb v obou směrech. Tato forma uzavření se hodí velmi často. Díky svému nenápadnému tvaru rukojeť neruší vzhled a její barva dokonale splývá s okolím. Hodí se téměř ke všem typům oken a dveří.

Zvyšuje bezpečnost a pohodlí. Tento typ rukojeti totiž usnadňuje řešení nepříjemného průvanu. Naše sada obsahuje všechny potřebné montážní komponenty. Je vhodný pro balkonové a posuvné dveře.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Roto