Opravná kazeta na kování Roto Centro a Roto Compact slouží jako alternativa pro výměnu převodu. Není tak nutno měnit kompletní lištu. Lze ji snadno vyměnit.  Opravná kazeta Roto v bodech: vhodná pro: plastová i dřevěná okna a balkonové dveře s kováním Roto materiál: kov dorn: 15 mm obsah balení: zvolený počet opravných kazet NÁVOD NA VÝMENU: Odmontujte kliku a převodovou lištu z okna nebo dveří. Odstaňte starou kazetu z převodové lišty ( odbroušením nebo rozlomením). Novou kazetu sestavte na odmontovanou... Celý popis

Koupit za 1 755 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Opravná kazeta na kování Roto Centro a Roto Compact slouží jako alternativa pro výměnu převodu. Není tak nutno měnit kompletní lištu.
Lze ji snadno vyměnit. 
Opravná kazeta Roto v bodech:

vhodná pro: plastová i dřevěná okna a balkonové dveře s kováním Roto
materiál: kov
dorn: 15 mm
obsah balení: zvolený počet opravných kazet

NÁVOD NA VÝMENU:
Odmontujte kliku a převodovou lištu z okna nebo dveří. Odstaňte starou kazetu z převodové lišty ( odbroušením nebo rozlomením). Novou kazetu sestavte na odmontovanou převodovou lištu a pomocí kladívka opatrně rozklepněte připravené nýty (trny procházející kazetou). Poté převodovku umístěte na místo a opravnou kazetu dotáhněte šrouby od kliky. Připravené poziční nýty, které drží ozubené kolečko na správném místě, odstraníte prvním pohybem kliky a ty se poté odlomí ( zvuk připomíná prasknutí ).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Roto