Rottefella Move Switch Kit for NIS 1.0 2022/23

0 %
(0 hodnocení)

Běžecké vázání Rottefella Move Switch Kit for NIS 1.0 - vázání na klasický styl jízdy, které umožňuje posunutí za jízdy přímo na lyži, aniž byste museli odepnout boty z vázání. Ovládání vázání je manuální. Ideální ke skinovým běžkám, ale i šupinovým nebo mazaným stoupacími vosky.   Jak při stoupání do kopce, tak i při sjezdu si vždy můžete nastavit těžiště tak, aby se vám jelo co nejlépe. Vázání dokážete nastavit až o 48 mm ve 4 pozicích, při posunutí dopředu si zajistíte maximální přilnavost... Celý popis

Popis

Běžecké vázání Rottefella Move Switch Kit for NIS 1.0 - vázání na klasický styl jízdy, které umožňuje posunutí za jízdy přímo na lyži, aniž byste museli odepnout boty z vázání. Ovládání vázání je manuální. Ideální ke skinovým běžkám, ale i šupinovým nebo mazaným stoupacími vosky.  

Jak při stoupání do kopce, tak i při sjezdu si vždy můžete nastavit těžiště tak, aby se vám jelo co nejlépe. Vázání dokážete nastavit až o 48 mm ve 4 pozicích, při posunutí dopředu si zajistíte maximální přilnavost stoupací zóny, což oceníte hlavně při stoupání do kopce. Jakmile budete posouvat vázání dozadu, zlepší se skluz. Vázání se posouvá otáčením červeného přepínače.

Rottefella Move Switch kit lze použít na tyto podložky:

NIS 1.0:

NIS 2.0:

NIS 3.0:

U podložky NIS 1.0 je potřeba nalepit adaptér na lyži (viz. video, adaptér je v balení)).

U NIS podložek 2.0 a 3.0 stačí posuvný systém Move nasadit do přední části podložky (bez lepení adaptéru), která již je přizpůsobena Move systému a uzamknout přiloženým pojistným kolíkem.

Balení obsahuje kompletní vázání se systémem Move bez podložky NIS. Některé lyže mají již z výroby tuto NIS podložku integrovanou. Pokud máte lyže bez podložky, je potřeba podložku dokoupit zvlášť. Vázání na podložku nasunete bez použití nářadí.

Při zakoupení tohoto vázání (podložky) současně s běžkami z naší nabídky Vám vázání rádi namontujeme zdarma.

Systém Move je schválený k používání mezinárodní lyžařskou federací FIS.

Barva: černá
Systém vázání: NNN/Prolink
Hmotnost: 190 g
Šířka: 55 mm
Délka: 290 mm
Velikost boty: EU 36-52
Typ upínání: manuální
Styl jízdy: klasický
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rottefella