kondiční a lehké vázaní Rottefella Performance Classic je určené pro rekreačně sportovní lyžaře, ale i pro závodní nadšence. kteří mají na své běžce NIS montážní desku, díky níchž se dá u vázání snadno změnit těžiště. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání, které má velkou rukojeť, takže snadno vázání můžete ovládat i v rukavicích. Vázaní pro podešev NNN / Prolink. Toto vázání je určeno k montáži na podložku NIS a není možné ho samostatně... Celý popis

Koupit za 1 074 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

kondiční a lehké vázaní Rottefella Performance Classic je určené pro rekreačně sportovní lyžaře, ale i pro závodní nadšence. kteří mají na své běžce NIS montážní desku, díky níchž se dá u vázání snadno změnit těžiště. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání, které má velkou rukojeť, takže snadno vázání můžete ovládat i v rukavicích.

Vázaní pro podešev NNN / Prolink.

Toto vázání je určeno k montáži na podložku NIS a není možné ho samostatně namontovat na lyže bez této podložky, je nutné ji zvlášť dokoupit.

Délka: 296 mm

Šírka: 56 mm

Hmotnost: 193 g

Na velikost boty: 36-52 EU
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rottefella
Zaměřní vázání klasické
Systém upnutí manuál
Modelová řada 22/23