Sportovní vázaní Rottefella Xcelerator 2.0 Classic je určené pro rekreačně sportovní nebo sportovní lyžaře, kteří mají na své běžce NIS montážní desku. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání. Vázaní pro podešev NNN / Prolink. Rottefella Xcelerator 2.0 Classic - Běžecké vázání vyvinuté speciálně pro systém NIS ve spolupráci s nejlepšími lyžaři světa. NIS poskytuje perfektní efektivitu přenosu síly, vynikající stabilitu a skvělou ovladatelnost.... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sportovní vázaní Rottefella Xcelerator 2.0 Classic je určené pro rekreačně sportovní nebo sportovní lyžaře, kteří mají na své běžce NIS montážní desku. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání. Vázaní pro podešev NNN / Prolink.

Rottefella Xcelerator 2.0 Classic - Běžecké vázání vyvinuté speciálně pro systém NIS ve spolupráci s nejlepšími lyžaři světa. NIS poskytuje perfektní efektivitu přenosu síly, vynikající stabilitu a skvělou ovladatelnost. Hmotnost vázání je ve srovnání s předchozími vázáními o 40% nižší, což při dlouhých bězích šetří energii a díky tomu jste rychlejší a lepší.

Toto vázání je určeno k montáži na podložku NIS a není možné ho samostatně namontovat na lyže bez této podložky, je nutné ji zvlášť dokoupit.

Pokud by jste kupovali sportovní běžky Sporten řady RS - RS Classic nebo RS Classic SKIN není potřeba dokupovat NIS podložku, protože sportovní řada RS má NIS podložku integrovanou.

hmotnost: 183g
šířka: 56,7mm
velikost boty: 36 - 52 EU
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rottefella
Typ NNN
Zaměřní vázání klasické
Systém upnutí manuál
Modelová řada 21/22
Úroveň rekreační