Popis kompresních návleků na stehna ROYAL BAY Extreme Kompresní stehenní návleky ROYAL BAY® Extreme jsou určeny pro všechny aktivní sportovce, kteří chtějí pozvednout svůj výkon. Návleky mají velmi silnou kompresi, která podporuje proudění krve ve stehenních svalech a tím zabezpečuje příznivé vlivy kompresních návleků Royal Bay Extreme. Návleky Royal Bay jsou navrženy s cílenou kompresí, tzn. že komprese je nejsilnější v oblasti stehenního svalu a sportovci poskytuje jeho maximální podporu. Ideálně... Celý popis

Koupit za 1 112 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis kompresních návleků na stehna ROYAL BAY Extreme
Kompresní stehenní návleky ROYAL BAY® Extreme jsou určeny pro všechny aktivní sportovce, kteří chtějí pozvednout svůj výkon. Návleky mají velmi silnou kompresi, která podporuje proudění krve ve stehenních svalech a tím zabezpečuje příznivé vlivy kompresních návleků Royal Bay Extreme. Návleky Royal Bay jsou navrženy s cílenou kompresí, tzn. že komprese je nejsilnější v oblasti stehenního svalu a sportovci poskytuje jeho maximální podporu. Ideálně se hodí pro běžce a triatlonisty a pro všechny, kteří se pohybují v terénu. Návleky podrží sval při výkonu a urychlí regeneraci po něm.

Největšími přínosy kompresních návleků Royal Bay jsou rychlejší přísun kyslíku do stehenních svalů a na druhou stranu rychlejší odvod kyseliny mléčné a regenerace stehenního svalu, spevnění a tím snížení možnosti zranění a absorbce otřesů.

Díky speciální pletací vazbě je návlek tenký a rychle schne. Pro stehenní návleky Royal Bay Extreme byl zvolen materiál z mikrovlákna pro jeho malou tloušťku s ohledem na možné oděry stehen, které při běhu hrozí a tomu tento materiál předchází. Navíc mikrovlákno působí na pokožku příjemně měkkým dojmem, je prodyšné a rychle schne, což můžete využít i na plavecké disciplíny. Reflexní proužek v dolní oblasti návleku je žádoucím bezpečnostním prvkem.

Další benefity kompresního návleku na stehna  ROYAL BAY® Extreme:

- absorbce otřesů
- komprese
- ergonomický tvar
- zdravotní lem se silikonovými puntíky
- odvádění vlhkosti DeoSoft
- mikrovlákno

Složení: 75 % Nylon, 25 % elastan Lycra

Zdravotní lem se silikonem
Provedení lemu je výsledkem mnohaletých zkušeností ze zdravotní komprese. Lem neškrtí a díky silikonovým výstupkům pevně drží návlek na místě.

Cílená komprese
Návlek je navržen tak, aby komprese byla nejsilnější v oblasti stehenního svalu a sportovci poskytla jeho maximální podporu. Největším benefitem je omezení bolesti z únavy svalu.

Bezpečnostní reflexní prvky
Zajistí Vaši dobrou viditelnost především při běhu v šeru či ve tmě.

Ochrana proti odření
Síla materiálu je speciálně zvolena s ohledem na ochranu vnitřních stehen proti odírání.

Ergonomický tvar
Díky speciálnímu anatomickému tvaru sedí produkt perfektně na noze, zvyšuje tak komfort sportovce a efektivitu návleků.

Rychleschnoucí
Návleky jsou vyrobeny z mikrovlákna ve velmi jemné pletací vazbě. Návlek je tedy tenký a rychle schne, zároveň je však silně kompresní.

Mikrovlákno
Výrobky z mikrovlákna jsou na dotek velmi příjemné a lépe odvádějí vlhkost.

Odvádění vlhkosti (DeoSoft)
Speciální technologie, která materiál ještě více zjemní a zabezpečí odvod vlhkosti od těla.

 

Kompresní návleky Royal Bay doporučuje zlatý olympionik v moderním pětiboji David Svoboda.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Royal Bay
Určení na nohy
Kompresní ano