Roztoky pro kontaktní čočky Ostatní

Nalezeno:    132 produktů

Podobné fráze:

EYEYE All in One 100 ml

EYEYE All in One 100 ml je víceúčelový roztok určený pro péči o měkké kontaktní čočky. EYEYE All in One je první roztok, který pečuje nejen o kontaktní čočku, ale i oko. Díky unikátní formuli s provitaminem B5 chrání a podporuje regeneraci oční rohovky při nošení kontaktních čoček. EYEYE All in One odstraňuje bílkoviny, lubrikuje, oplachuje, dezinfikuje a uchovává kontaktní čočky. Dokáže poskytnout celodenní pohodlí a udrží vaše oči dostatečně zvlhčené i při nošení kontaktních čoček. Složení: Polyhexanide0,0001%, Poloxamine1%, Hydraflex 0,3 %, Dexpanthenol 1,5 %.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Horien 500 ml

Horien 360 ml - universální roztok na kontaktní čočky. Při používání roztoku Horien není potřeba kontaktní čočky mnout, pouhé opláchnutí a namočení udrží čočky čisté. Horien UltraComfort Super Moisturizing Multi-Purpose Solution efektivně eliminuje více jak 99,9% bakterií a mikroorganismů. Odstraněním nánosů proteinů díky Horienu, udržíte čočky čisté jako při prvním použití. Speciální složení zaručí čočkám celodenní vlhkost a lubrikaci. PH 7,4 blízké lidským slzám slibuje celkový komfort nošení kontaktních čoček s péčí roztoku Horien. Složení: Polyhexamethylene biguan, Edete disodium, Poloxamer, Boridacid, Sodium chloride, Sodium Borate, Hydroxypropyl Methyl Cellulose.

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

OPTOSOAK 250 ml s pouzdrem

Roztok OPTOSOAK je klasickým desinfekčním prostředkem na údržbu všech měkkých kontaktních čoček.

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

Roztok Biotrue 360ml

Nyní větší balení 360ml (dříve 300ml) za stejnou cenu! Jako první jsme uvedli na trh zcela nový převratný roztok renomovaného světového výrobce kontaktních čoček firmy Bausch&Lomb, roztok na všechny typy kontaktních čoček Biotrue. Jedná se o první roztok inspirovaný skutečnými fyziologickými

Více informací

Roztok OPTI-FREE pure moist 300ml

Zcela nový víceúčelový dezinfekční roztok pro všechny silikonhydrogelové a měkké kontaktní čočky. Umí až 16 hodin od nasazení kontaktní čočky zvlhčovat pro perfektní pohodlí!!! Balení 300ml + pouzdro.

Více informací

Complete RevitaLens 360ml

Víceúčelový roztok s hydratační složkou

Více informací

Opti-Free RepleniSH Multipack (2x 300 ml) + Optive 10 ml oční kapky

Víceúčelový roztok vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček.

Více informací

ReNu (2x 360 ml) + Optive 10 ml

Víceúčelový roztok s Hydranátem pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. + oční kapky Optive 10 ml

Více informací

Roztok OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml

Výhodné ekonomické dvojbalení roztoku, který byl vyvinut pro ještě lepší komfort nošení kontaktních čoček.

Více informací

Roztok Biotrue 2 x 360 ml

Dvojbalení víceúčelového roztoku na měkké kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb.

Více informací

AQ Pure 2 x 360 ml

Roztok na kontaktní čočky AQ Pure je univerzální roztok sloužící k vysoce účinné dezinfekci, čištění, oplachování, zvhlčení a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček.. AQ Pure zvlhčuje čočky nejen bezprostředně po nasazení, ale i v průběhu celodenního nošení, čímž znatelně zvyšuje komfort užívání kontaktních čoček.

Více informací

Roztok AQ Pure 360 ml

Roztok na kontaktní čočky AQ pure pro čištění, oplachování, dezinfekci a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček.

Více informací

Roztok Biotrue 2 x 360 ml

Roztok Biotrue 2 x 360 ml je určený k dezinfekci, čištění a uchovávání všech měkkých kontaktních čoček. PH roztoku Biotrue je nastaveno na hodnotu podobnou lidským slzám. Biotrue zabraňuje denaturizaci určitých proteinů v slzách, a tak rovněž přispívá k čistotě čoček a nemikrobiálnímu prostředí, tedy zdraví vašich očí. Roztok Biotrue dodáváme v balení 2 x 360 ml.

Více informací

Horien Ultra Comfort 2 x 360 ml

Roztok na kontaktní čočky Horien ve výhodném balení 2×360 ml

Více informací

Biotrue Multi-Purpose 3 x 360 ml

Biotrue vyrovnává pH lidského oka, pH roztoku je nastaveno tak, aby odpovídalo pH zdravých slz a pomáhá mu tak udržet normální stav i při nošení čoček. Díky této vlastnosti je roztok šetrný k oku a během nošení kontaktních čoček nepociťujete žádné dráždění.

Více informací

Aosept Plus HydraGlyde 90 ml

Aosept Plus s HydraGlyde má trojitý čistící účinek a zabezpečuje zvlhčení po celý den. Aosept Plus s HydraGlyde je roztok na kontaktní čočky bez konzervačních látek.

Více informací

Roztok OPTI-FREE RepleniSH 3 x 300 ml

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free RepleniSH ******************************************** Roztok **OPTI-FREE RepleniSH** s pouzdrem je novým výrobkem společnosti *Alcon USA*, který byl vyvinut pro ještě lepší komfort nošení kontaktních čoček. Především nová technologie TearGlyde je výrazným krokem kupředu v boji se syndromem suchého oka. V průběhu nošení vzniknou na každé kontaktní čočce suchá místa, která mají za následek nepříjemné pocity. Roztok **OPTI-FREE RepleniSH** tato choulostivá m...

Více informací

Roztok EasySept 360 ml

Peroxidový roztok EasySept  je novinkou a současně vítanou změnou pro citlivé oči. Zvlhčuje čočky v průběhu celého dne, maximálně čistí a dezinfikuje, čočky jsou připravené k použití již za 6 hodin. Neobsahuje konzervanty, zajišťuje celodenní komfort.

Více informací

Roztok Laim Care 50 ml

Roztok Laim-Care se hodí pro komplexní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Tento víceúčelový roztok bude perfektně pečovat i o barevné kontaktní čočky. Je vhodný pro čištění, oplachování, regeneraci a také uchovávání čoček v době, kdy nejsou nasazeny. Složení roztoku Laim-Care je obohaceno o velmi efektivní lubrikant hyaluronát sodný. V medicíně je hyaluronát hojně používán pro svou dokonalou kompatibilitu s prostředím oka a lidského organismu - přirozeně se totiž vyskytuje v kloubn...

Více informací

Roztok All in One Light 100 ml

Roztok s jemným složením, které je příjemné i pro ty nejcitlivější oči. Přesně takový je All In One Light od CooperVision. Zde ve 100 ml lahvi pro cestování a jiné aktivní činnosti. t300

Více informací

Roztok Options Multi 100 ml

Díky svému složení, které je velmi podobné lidským slzám, je maximálně šetrný a tedy vhodný i pro nositele kontaktních čoček, kteří mají velmi citlivé oči.

Více informací

Roztok All in One Light 100 ml

Komplexní péče o všechny měkké kontaktní čočky – víceúčelový roztok All in One Light od CooperVision je perfektním řešením pro nositele s velmi citlivýma očima. Cestovní lahev 100 ml.

Více informací

EasySept 360 ml

EasySept je peroxidový roztok určený k čištění usazenin a proteinů. Balení obsahuje také speciální pouzdro s neutralizačním diskem. Láhev obsahuje 360 ml roztoku. t600

Více informací

Podobné fráze: