NASTAVITELNÝ PÁS NA DORT - NASTAVITELNÝ - kvalitní, polohovatelná, kulatá forma na pečení dortů, dortů a piškotů, je mimořádně nápomocná při přípravě pečiva. Vnitřní strana ráfku má velmi užitečný potisk rozsah nastavení od 16 do 30 cm v krocích po 2 centimetrech. - FUNKČNÍ - cukrářský okraj je funkční a snadno se používá. Nemá dno, takže se nemusíte omezovat na jeden průměr a těsto lze nalít na jakoukoli plochu vyloženou pergamenem nebo pečící papír. - MATERIÁL - ráfek zůstal vyrobeno z nerezové... Celý popis

Koupit za 155 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

NASTAVITELNÝ PÁS NA DORT

- NASTAVITELNÝ - kvalitní, polohovatelná, kulatá forma na pečení dortů, dortů a piškotů, je mimořádně nápomocná při přípravě pečiva. Vnitřní strana ráfku má velmi užitečný potisk rozsah nastavení od 16 do 30 cm v krocích po 2 centimetrech.

- FUNKČNÍ - cukrářský okraj je funkční a snadno se používá. Nemá dno, takže se nemusíte omezovat na jeden průměr a těsto lze nalít na jakoukoli plochu vyloženou pergamenem nebo pečící papír.

- MATERIÁL - ráfek zůstal vyrobeno z nerezové oceli . Jedná se o zdravotně nezávadný materiál vhodný do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Výrobek neabsorbuje pachy a nenasává tekutiny a je neutrální k potravinám.

- KLIP V SOUPRAVĚ - pružinová spona zajišťující okraj je připevněna k misce pružinového tvaru. Po nastavení požadovaného průměru stačí nasadit sponu a můžete nalít těsto.

- SPECIFIKACE - materiál: ocel; stříbrná barva; rozměry: nastavitelný průměr 16-30 cm; výška: 12 cm; hmotnost: 405 g; hmotnost v balení: 472 g

SPECIFIKACE

- materiál: ocel

- stříbrná barva

- rozměry: nastavitelný průměr 16-30 cm,

- výška: 12 cm

- hmotnost: 405 g

- hmotnost v balení: 472 g

ZAHRNUTA

- cukrářský ráfek

- 2 klipy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Materiál ocelové
Barva stříbrná (silver)
Tvar kulaté
Určení na dorty
Hmotnost 0.472 kg