- DŮLEŽITÝ PRVEK SPRCHOVÉ KABINY - Válečky mají na starosti nejen hladké otevírání dveří, ale do značné míry je také chrání před vypadnutím z vedení. Pevně zavírají dveře, takže při odchodu není koupelna postříkána! Pochromované válečky vypadají esteticky a vypadají skvěle. Dvojitá kolečka dobře drží sklo zajištěno a je menší riziko převrácení. Sada obsahuje: 8 nárazníků – pomohou zabránit nadměrnému opotřebení pojezdových systémů uprostřed a na konci profilu kabiny. Měly by být namontovány v horním... Celý popis

Koupit za 318 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- DŮLEŽITÝ PRVEK SPRCHOVÉ KABINY - Válečky mají na starosti nejen hladké otevírání dveří, ale do značné míry je také chrání před vypadnutím z vedení. Pevně zavírají dveře, takže při odchodu není koupelna postříkána! Pochromované válečky vypadají esteticky a vypadají skvěle. Dvojitá kolečka dobře drží sklo zajištěno a je menší riziko převrácení. Sada obsahuje: 8 nárazníků – pomohou zabránit nadměrnému opotřebení pojezdových systémů uprostřed a na konci profilu kabiny. Měly by být namontovány v horním a spodním profilu.
- SNADNÉ ČIŠTĚNÍ – sada má systém umožňující rychlé vyjmutí skla z vodítka na čištění - válečky nemusíte rozebírat.
- NA LOŽISKÁCH - válečky jsou uloženy na kuličkových ložiskách a jsou vhodné pro sklo o tloušťce 4-6 mm, pasují na různé typy sprchových kabin, ve kterých je toto řešení použito. Díky naklápěcí konstrukci se válečky a kolečka přizpůsobí tvaru vedení. Hodí se jak do čtvercových, tak i do půlkruhových sprchových kabin .
- UNIVERZÁLNÍ – válečky jsou vyrobeny z chromu, plastu, nylonu a korozivzdorné oceli. Hodí se pro všechny sprchové kabiny, které používají tento typ kuličkových ložisek. Válečky a kolečka se díky své naklápěcí konstrukci přizpůsobí tvaru vedení. Hodí se jak do čtvercových, tak i do půlkruhových kabin .
- SPECIFIKACE - materiál: chrom, plast, nylon, nerez; průměr kolečka: 23 mm; doporučená šířka otvoru ve skle: 11-12 mm; doporučená tloušťka skla: 4 - 6mm; doporučená vzdálenost od okraje skla ke středu otvoru: 18 mm; rozměry: 5,5 x 4cm; hmotnost: 0,328 kg; hmotnost soupravy s obalem: 0,333 kg.

SPECIFIKACE

- materiál: chrom, plast, nylon, nerezová ocel
- průměr kolečka: 23 mm
- doporučená šířka otvoru ve skle: 11-12 mm
- doporučená tloušťka skla: 4 - 6 mm
- doporučená vzdálenost od okraje skla ke středu otvoru: 18 mm
- rozměry: 5,5 x 4 cm
- hmotnost balení: 0,328 kg
- hmotnost soupravy s obalem: 0,333 kg

ZAHRNUTA

- 4 horní válečky – dvojité
- 4 spodní válečky - dvojité, odnímatelné
- 8 nárazníků

Má vaše koupelna sprchový kout? Naše nabídka Vás jistě zaujme. Při použití sprchových dveří jsou nutná kola kabiny. Válečky mají na starosti nejen hladké otevírání dveří, ale do značné míry je také chrání před vypadnutím z vedení. Pevně zavírají dveře, takže při odchodu není koupelna postříkána! Pokud jsou vaše kola opotřebovaná, dvířka se špatně otevírají nebo začnou nepříjemně vrzat, je čas je vyměnit! Pochromované válečky vypadají esteticky a vypadají skvěle. Válečky se často používají, takže není divu, že se po nějaké době opotřebují. Je to nejčastěji používaný prvek konstrukce. Nová sada vám umožní osvěžit kabinu rychle, jednoduše a levně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy