Organizér Je vyroben z "prodyšného mteriálu" Můžete uložit nejen spodní prádlo nebo ponožky, ale i mnoho dalších drobností, jako např. šperky nebo hračky Netraťte čas hledáním věcí Lze použít i v koupelně Má stabilní konstrukci díky vyztuženým bokům Snadno udržíte pořádek ve skříni Velmi snadno se skládá a pohodlně čistí Díky 4 různým velikostem můžete snadno nastavit rozsah skladování   Kdo z nás alespoň jednou nehledal druhou ponožku? S naším praktickým organizérem do zásuvky najdete plný pár... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Organizér Je vyroben z "prodyšného mteriálu"
Můžete uložit nejen spodní prádlo nebo ponožky, ale i mnoho dalších drobností, jako např. šperky nebo hračky
Netraťte čas hledáním věcí
Lze použít i v koupelně
Má stabilní konstrukci díky vyztuženým bokům
Snadno udržíte pořádek ve skříni
Velmi snadno se skládá a pohodlně čistí
Díky 4 různým velikostem můžete snadno nastavit rozsah skladování

 
Kdo z nás alespoň jednou nehledal druhou ponožku?
S naším praktickým organizérem do zásuvky najdete plný pár ponožek velmi rychle! Můžete do něj uložit nejen ponožky nebo spodní prádlo. Organizér lze použít na různé drobné předměty. Díky roztřídění věcí je velmi snadné je najít, takže nemusíte ztrácet čas jejich hledáním, když se ráno chystáte do práce nebo do školy. Organizér je ideální také do koupelny k uspořádání kosmetiky nebo šperků a dalších doplňků! Je vyroben z "prodyšného materiálu". Kromě toho se snadno skládá a pohodlně čistí.
 
Čtyři různé vložky s robustní konstrukcí
Náš organizér zajistí pořádek v každé skříni a šatníku. Sada se skládá ze 4 různých vložek, které se postarají o spodní prádlo, pásky, ponožky nebo šperky. Výrobek je vyroben z odolné netkané textilie. Má vyztužené boční stěny, díky nimž je konstrukce stabilní a neprohýbá se. Klasické barevné provedení pěkně zapadne do každé skříně nebo šatníku.
 
Různé vložky pro lepší třídění
Sada obsahuje dva menší organizéry s osmi čtvercovými přihrádkami a šesti podélnými přihrádkami. Toto rozdělení umožňuje výběr různých položek, jako jsou šperky nebo spodní prádlo. Dva o něco větší organizéry mají také 24 čtvercových přihrádek nebo sedm podélných přihrádek. Ty se skvěle hodí do dětských pokojů k uspořádání drobných hraček v podobě figurek nebo výtvarných doplňků. Lze je také použít k uložení kosmetiky v koupelně nebo spodního prádla ve skříni.
 
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Velký organizér s 24 čtvercovými přihrádkami:

šířka: 32 cm
délka: 32 cm
výška: 10,5 cm

Velký organizér se 7 podlouhlými přihrádkami:

šířka: 32 cm
délka: 32 cm
výška: 10,5 cm

Malý organizér s 8 čtvercovými přihrádkami:

šířka: 28 cm
délka: 16 cm
výška: 10,5 cm

Malý organizér se 6 podélnými přihrádkami:

šířka: 32 cm
délka: 16 cm
výška: 10,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Výška boxu 7 cm
Šířka boxu 15 cm
Hloubka boxu 33 cm
Materiál látkové