. . . DLOUHÝ A SILNÝ ŘETĚZOVÝ ZÁVĚS / ŘETĚZOVÝ ZÁVĚS 6 METRŮ / 15 cm ZELENÝ. . . MEGA tloušťka a tloušťka - řetěz velkého průměru o rozměru 15 cm potěší každou domácnost obdivující vytvořené aranžmá na vánočním stromku. Řetěz byl vyroben z plastu, aby se větve vánočního stromku pod jeho vahou neohýbaly. Ve svém středu má ohebný drát, který umožní vytvořit libovolný tvar a usnadní omotání kolem zábradlí. VÝHODNÁ DÉLKA ŘETĚZU - Lesklý zelený řetěz je navržen tak, aby během svátečního období podtrhl... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

.
.
.
DLOUHÝ A SILNÝ ŘETĚZOVÝ ZÁVĚS / ŘETĚZOVÝ ZÁVĚS 6 METRŮ / 15 cm ZELENÝ.

.

.

MEGA tloušťka a tloušťka - řetěz velkého průměru o rozměru 15 cm potěší každou domácnost obdivující vytvořené aranžmá na vánočním stromku. Řetěz byl vyroben z plastu, aby se větve vánočního stromku pod jeho vahou neohýbaly. Ve svém středu má ohebný drát, který umožní vytvořit libovolný tvar a usnadní omotání kolem zábradlí.

VÝHODNÁ DÉLKA ŘETĚZU - Lesklý zelený řetěz je navržen tak, aby během svátečního období podtrhl krásu vašich ozdob a vánočního stromku. 6 metrů krásného, hustého řetězu dodá vašemu stromku barvu, strukturu a vizuální přitažlivost, takže se stane cennou součástí vaší sváteční výzdoby.

Ozdoba na vánoční stromek - Nadprůměrná délka umožňuje řetěz použít jako dekorační prvek na vnitřní stranu okna, zábradlí schodiště nebo balkonu. Řetízek lze použít také jako doplněk květinových kompozic, jako dekorativní prvek pro rákosí nebo vánoční svícny..

Dva barevné odstíny - dva odstíny zelené - od živé a světlé na koncích až po tmavou a sytou, umožňují přizpůsobení různým typům vánočních stromků. Budou luxusně doplňovat větve jakéhokoli vánočního stromku: borovice, smrku pichlavého nebo stříbrného smrku pichlavého a jedle kavkazské, čímž vytvoří harmonický a vizuálně přitažlivý obraz. .

SPECIFIKACE - barva: zelená; materiál: plast + kov; tloušťka: 15 cm; délka: 600 cm; hmotnost: 258 g; hmotnost jednoho balení: .

.

.
SPECIFIKACE

Barva: zelená.
Materiál: plast + kov.
Tloušťka: 15 cm Tloušťka: 1,5 cm.
délka: 600 cm hmotnost: 258 kg.
Hmotnost: 258 g.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ruhhy
Barva zelené