Na základě dlouholetých zkušeností z používání nejrůznějších typů vibračních kroužků jsme se rozhodli vyvinout vlastní vibrační kroužek Rumble Bee se silnými vibracemi, sametově hebkým silikonem a parádním tvarem, který skvěle sedí na penisu a doléhá i na klitoris. Hračku si vychutnáte nejen během sexu, ale taky při masturbaci. S kroužkem můžete přejíždět po celém penisu, varlatech, bradavkách nebo si ho navléct na prsty a dráždit s ním klitoris jako s minivibrátorem.  Díky svému elipsovitému tvaru... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Na základě dlouholetých zkušeností z používání nejrůznějších typů vibračních kroužků jsme se rozhodli vyvinout vlastní vibrační kroužek Rumble Bee se silnými vibracemi, sametově hebkým silikonem a parádním tvarem, který skvěle sedí na penisu a doléhá i na klitoris. Hračku si vychutnáte nejen během sexu, ale taky při masturbaci. S kroužkem můžete přejíždět po celém penisu, varlatech, bradavkách nebo si ho navléct na prsty a dráždit s ním klitoris jako s minivibrátorem. 

Díky svému elipsovitému tvaru s dlouhým stimulačním výběžkem vibrační kroužek Rumble Bee krásně zapadne mezi dvě roztoužená těla a dovede vás k vytouženému společnému orgasmu. 

Pomůcka z prémiového silikonu má dokonale hladký povrch a neporézní vlastnosti. Silikonový materiál je trochu pevnější, aby dokázal penis příjemně obepnout nebo zaškrtit. To ale záleží na velikosti mužské chlouby. Vibrační kroužek Rumble Bee proto dopřeje mužům pevnější erekci, kterou si vychutnají i jejich partnerky. Pocit intenzivního zaplnění společně s větší citlivostí penisu dovede oba partnery k rychlému a slastnému vyvrcholení. Při používání kroužku si ale pamatujte, že by neměl zůstávat na penisu déle než 15 minut. 
 

Na silných vibracích, které se od vibračního motorku přenáší po obvodu kroužku na penis a přes oválný výběžek hlavně na klitoris, si smlsnou i nezkrotné dračice, které jen tak něco neuspokojí. V kombinaci s 10 vibračními programy se můžete těšit na orchestr burácejících orgasmických hromů a salvu mokrých vyvrcholení.

Vibrační kroužek Rumble Bee má voděodolnou úpravu. Po hrátkách ho proto snadno namydlíte a opláchnete proudem vlažné vody.

Oceňujeme taky tichý vibrační motorek, který pracuje v přísném utajení. O vašem vzrušujícím dobrodružství se proto nikdo nic nedozví až do chvíle, kdy slastně zasténáte v záchvěvu orgasmického zemětřesení. 

Díky praktickému USB kabelu dobijete pomůcku kdekoliv. Třeba v autě nebo pomocí powerbanky i ve stanu uprostřed lesa. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sexy Elephant®
Materiál silikon
Typ erekční kroužky
Vibrační ano