Komfortní voděodolné bryndáčky s korýtkem zachytí všechen nepořádek - nyní v sadě velký a malý Tyto bryndáčky jsou vyrobeny ve Švédsku z komfortního plastu a zachytí veškeré zbytky, které se nedostanou do úst Vašeho dítěte.Hluboká kapsička si drží svůj tvar a proto zbytky, které v ní skončí, děti nevytlačí ven. Měkký pásek kolem krku je nastavitelný a proto Vám vydrží déle.Snadno je očistíte a umyjete ručně nebo v myčce a rychleschnoucí plast Vám umožní ho opět za chvíli použít.  BPA-free Bryndáčky... Celý popis

Koupit za 575 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komfortní voděodolné bryndáčky s korýtkem zachytí všechen nepořádek - nyní v sadě velký a malý
Tyto bryndáčky jsou vyrobeny ve Švédsku z komfortního plastu a zachytí veškeré zbytky, které se nedostanou do úst Vašeho dítěte.Hluboká kapsička si drží svůj tvar a proto zbytky, které v ní skončí, děti nevytlačí ven.
Měkký pásek kolem krku je nastavitelný a proto Vám vydrží déle.Snadno je očistíte a umyjete ručně nebo v myčce a rychleschnoucí plast Vám umožní ho opět za chvíli použít.
 BPA-free
Bryndáčky se vyrábí ve Švédsku a neobsahují BPA.Babybjorn používá pouze plasty, které jsou certifikované a mohou se používat na jídelní potřeby.
Snadno omyvatelný
Stačí jej jednoduše opláchnout vodou nebo mýt v myčce.
Díky nastavitelnému zapínání vydrží Vašim dětem po dlouhou dobu.
 Jsou vhodné pro děti od 4 měsíců. Obvod krku 19-30 cm.
Materiál
Bryndáčky jsou vyrobeny z polypropylenu (PP) a termoplastických elastomerů (TPE).
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BabyBjorn
Barva žluté