Kompletní sada 40 nejpoužívanějších bitů s profily H (Imbus) - šestihran, M (XZN, SPLINE) - tisícihran a T (Torx) - hvězdička. Sada samozřejmě obsahuje chromové adaptéry k připojení bitů na řáčny 1/2" a 3/8". Celé nářadí je uložené v kovovém boxu, který je vyplněn plastovým výliskem a čirým plastovým krytem, aby bity nevypadávaly a nepoškodily se během manipulace. Bity jsou ve výlisku velice přehledně řazeny a očíslovány pro rychlejší dohledatelnost. Adaptéry jsou vyrobeny ze slitiny Cr-V ocele.... Celý popis

Koupit za 845 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompletní sada 40 nejpoužívanějších bitů s profily H (Imbus) - šestihran, M (XZN, SPLINE) - tisícihran a T (Torx) - hvězdička. Sada samozřejmě obsahuje chromové adaptéry k připojení bitů na řáčny 1/2" a 3/8".

Celé nářadí je uložené v kovovém boxu, který je vyplněn plastovým výliskem a čirým plastovým krytem, aby bity nevypadávaly a nepoškodily se během manipulace. Bity jsou ve výlisku velice přehledně řazeny a očíslovány pro rychlejší dohledatelnost. Adaptéry jsou vyrobeny ze slitiny Cr-V ocele.

- Obsahuje 2 adaptéry a 38 bitů.
- Vyrobeno ze slitiny Cr-V.
- Uloženo v plastovém výlisku a kovovém pouzdře.
- Kompletní obsah viz Podrobnější informace.

- Profesionální ráčna na bity s přepínáním značky Licota.
- 48 zubů, pro 10 mm bity.
- Dobře zpracovnaná ergonomie rukojeti pro přirozený úchop.
- Hlava ráčny je pochromovaná z materiálu Cr-V.
- Opatřeno otvorem na rukojeti pro zavěšení.

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky