Sada na opravu promáčklin karoserie Malatec 18276         ŠIROKÉ POUŽITÍ - sada na odstraňování promáčklin karoserie automobilu slouží k odstranění promáčklin způsobených mj. v důsledku drobných kolizí, poškození při parkování, vandalismu a dokonce i krupobití.     ÚSPORA ČASU A PENĚZ - systém odstraňování promáčklin je perfektním nástrojem nejen pro profesionály, ale i pro soukromé osoby, které chtějí efektivně a levně opravit promáčkliny na karoserii svého vozu.     RYCHLÉ AKCE - sada na... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada na opravu promáčklin karoserie Malatec 18276

 

 

    ŠIROKÉ POUŽITÍ - sada na odstraňování promáčklin karoserie automobilu slouží k odstranění promáčklin způsobených mj. v důsledku drobných kolizí, poškození při parkování, vandalismu a dokonce i krupobití.

    ÚSPORA ČASU A PENĚZ - systém odstraňování promáčklin je perfektním nástrojem nejen pro profesionály, ale i pro soukromé osoby, které chtějí efektivně a levně opravit promáčkliny na karoserii svého vozu.

    RYCHLÉ AKCE - sada na odstranění promáčklin na karoserii umožňuje dosáhnout okamžitého účinku, navíc přípravek nezanechává žádné stopy na laku.

    SNADNÁ OBSLUHA - odstranění poškození s touto sadou je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Tyto nástroje jsou určeny jak pro amatéry, kteří si chtějí případné promáčkliny opravit sami, tak i pro profesionály.

    SPECIFIKACE - barva: stříbrná/černá; materiál: kov/plast; průměr upevnění hřibu: 3,5 cm; rozměr: 49x12 cm; hmotnost: 1,051 kg; hmotnost v balení: 1,140 kg.

 

SPECIFIKACE

    barva: stříbrná/černá

    materiál: kov/plast

    průměr: 3,5 cm

    rozměr: 49 x 12 cm

    hmotnost: 1,051 kg

    hmotnost v balení: 1,140 kg

 

Obsah balení:

    setrvačné kladivo

    rukojeť kladiva

    18 hřibů/adaptérů pro vytahování důlků různých velikostí

 

S touto úžasnou sadou opravíte jakýkoli důlek na autě během několika sekund, aniž byste poškodili lak. Zapomeňte na drahé mechaniky a detaily, opravte si promáčkliny na autě sami!

 

 

VÝHODY

    aplikace nezpůsobí poškození laku díky měkkým, ale odolným adaptérům

    efekt opravy promáčknutí je okamžitý

    výrobek nezanechává žádné stopy

    až 18 různých adaptérů se speciálně profilovaným tvarem
Zobrazit více