Lockpickingová sada 20v1 je složena z 12 dílné sady a malé kapesní sady ve velikosti kreditní karty. Pro úspěšné tréninky je součástí sady i tréninkový zámek. Součástí balení je kromě trénovacího zámku i malá kapesní sada v plastovém pouzdru. Sada obsahuje celkem čtyři planžety vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pouzdro je plastové a výsuvné. Hlavní součástí balení je sada planžet pro univerzální použití. Tato 12 dílná sada planžet je vhodná na různé typy zámků. Sada má planžety různých tvarů... Celý popis

Koupit za 298 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lockpickingová sada 20v1 je složena z 12 dílné sady a malé kapesní sady ve velikosti kreditní karty. Pro úspěšné tréninky je součástí sady i tréninkový zámek.

Součástí balení je kromě trénovacího zámku i malá kapesní sada v plastovém pouzdru. Sada obsahuje celkem čtyři planžety vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pouzdro je plastové a výsuvné.
Hlavní součástí balení je sada planžet pro univerzální použití. Tato 12 dílná sada planžet je vhodná na různé typy zámků. Sada má planžety různých tvarů a i díky třem typům napínáků je velmi univerzální.
Planžety v sadě mají slabé krky, které zajišťují bezproblémovou manipulaci v zámku.

*Pozn.* Pro získání dovedností otvírání zámků a pro snadnější tréninky doporučujeme zakoupit z naší nabídky ještě LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek. *Tyto zámky jsou určeny pouze pro trénování jemných dovedností lockpickingu a nejsou určeny pro běžné používání jako náhrady standardních bezpečnostních zámků k zajištění proti krádeži. Při hrubém zacházení může totiž dojít k trvalému poškození trénovacího zámku.*

Vlastnosti:
- sada planžet vhodná různé typy zámků
- planžety uloženy v pouzdru
- úzký krk planžet zajišťuje dobrou manipulaci v zámku
- trénovací zámek

Specifikace:
- vyrobeno z oceli

Lockpicking - co to je?

Lockpicking je nedestruktivní překonání zámku bez klíče.
Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že se jedná o sady náčiní pro zloděje a každý kdo si sadu koupí se stane zlodějem! Ale to není pravda! Lidé, kteří propadli lockpickingu skutečně nejsou zloději a své znalosti a zručnost nikdy nezneužijí. Toto je prostě základní pravidlo mezi lockpickery.

Každý zámek je vlastně hlavolam. Lockpicking je tedy nejen koníček, ale dokonce je pro někoho sportem. Po celém světě existují kluby a asociace lockpickerů. Navíc se dokonce pořádají i závody v lockpickingu.
Při lockpickingu si chcete nejen dokázat svoji zručnost při otevírání zámků, ale hlavně je potřeba mít velkou trpělivost při "tréninku". Při učení otevírání zámků zároveň rozvíjíte svou jemnou mechanickou zručnost

Lockpiking je legální. Pro začátky je výhodné učit se na průhledných tréninkových zámcích ( LockPick průhledný trénovací visací zámek, nebo LockPick sada 7x průhledný trénovací zámek), nebo jednoduchých visacích zámcích asijské výroby. Až získáte zručnost, pak můžete přejít i na klasické FABky. Učení se lockpickingu a začátky nejsou jednoduché. Učení bude od vás vyžadovat trpělivost a získávání informací z dostupných videí na internetu. Video návody a rady jsou dostupné a nemusíte se bát, že by jste nic nenašli.

Dokonalým výsledkem vašeho učení vám bude jistě až otevřete první zámek bez klíče, protože jste např. při stěhování někam založili klíče od skříně. A to stojí za trochu námahy a trpělivosti!

© Sunnysoft s.r.o.
Zobrazit více