Kdy oceníte punčocháče z merino vlny pro vaše děti? - Při přechodných obdobích: Merino vlna je ideální pro proměnlivé podmínky jara a podzimu, kdy se teplota během dne mění. - Během cestování: Merino punčocháče pro děti jsou skvělé pro cestování autem, vlakem nebo letadlem, kde může být obtížné udržet stálou teplotu. - Pro aktivní děti: Pokud vaše dítě rádo běhá a hraje si venku, merino vlna pomáhá regulovat teplotu a odvádí pot, aby dítě zůstalo suché a pohodlné. - Během chladných dní: Díky... Celý popis

Koupit za 421 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kdy oceníte punčocháče z merino vlny pro vaše děti?

- Při přechodných obdobích: Merino vlna je ideální pro proměnlivé podmínky jara a podzimu, kdy se teplota během dne mění.

- Během cestování: Merino punčocháče pro děti jsou skvělé pro cestování autem, vlakem nebo letadlem, kde může být obtížné udržet stálou teplotu.

- Pro aktivní děti: Pokud vaše dítě rádo běhá a hraje si venku, merino vlna pomáhá regulovat teplotu a odvádí pot, aby dítě zůstalo suché a pohodlné.

- Během chladných dní: Díky svým tepelným vlastnostem merino punčocháče pro děti poskytují příjemné teplo.

Jak vybrat správnou velikost? Je to velmi jednoduché, vždy se řiďte výškou vašeho dítěte. Velikost, kterou objednáváte, by měla odpovídat naměřené výšce dítěte v centimetrech. Pokud výška dítěte spadá mezi dvě velikosti, doporučujeme Vám zvolit tu větší.

  

Jak se o merino starat?

Program praní v pračce na vlnu při 40° C. Používejte výhradně prací prostředek na vlnu a oděv vyperte naruby. Do pračky nikdy nepřidávejte aviváž ani bělidlo, které by mohly vaše oblíbené oblečení poškodit. Nepoužívejte sušičku, prádlo rozvěste a nechte uschnout.Díky této péči udržíte váš oděv v krásném stavu. 

Při praní s běžným prádlem se mohou punčochu někdy srazit, počítejte s tím při výběru velikosti.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Safa
Barva modrá
Merino ano