TOTO VÁZÁNÍ JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ Z DŮVODU AKUTNÍHO NEDOSTATKU VÁZÁNÍ. JE MOŽNÉ HO OBJEDNAT JEN ZÁROVEŇ S LYŽEMI Z NAŠI NABÍDKY. Salomon PROLINK PRO CLASSIC je novým typem vázaní od Salomonu s kompatibilitou se systemem NNN! Je určené pro lyžaře, kteří upřednostňují manuální zavírání. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání. Určeno pro techniku klasiku. Nízký profil a široká platforma zajistí lepší stabilitu a těsný kontakt s lyžemi,... Celý popis

Koupit za 1 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TOTO VÁZÁNÍ JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ Z DŮVODU AKUTNÍHO NEDOSTATKU VÁZÁNÍ. JE MOŽNÉ HO OBJEDNAT JEN ZÁROVEŇ S LYŽEMI Z NAŠI NABÍDKY.

Salomon PROLINK PRO CLASSIC je novým typem vázaní od Salomonu s kompatibilitou se systemem NNN! Je určené pro lyžaře, kteří upřednostňují manuální zavírání. Vázání disponuje jednoduchým a velmi snadno ovladatelným manuálním systémem zavírání a otevírání. Určeno pro techniku klasiku.

Nízký profil a široká platforma zajistí lepší stabilitu a těsný kontakt s lyžemi, což umožní výjimečný cit pro sníh a maximální přenos energie. Dvě podélné drážky drží botu pevně na svém místě a usnadní kontrolu nad lyží.

Toto vázání doporučujeme maximálně pro boty o velikosti cca 46 až 47 EU.

hmotnost:  248 g/pár

konstrukce: Prolink nebo se systémy NNN (2 drážky)

flex: 85
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salomon
Typ NNN/Prolink
Zaměřní vázání klasické
Systém upnutí manuál
Modelová řada 20/21