Legendární obuv Salomon Speedcross 5. Abychom vytvořili novou generaci SPEEDCROSS 5, vrátili jsme se zpět ke kořenům této legendární boty. Ještě větší přilnavost a dynamičtější svršek pro ještě vyžší výkon. S lepší stabilitou a rafinovaným vzhledem dorazila nová legenda. Podešev SPEEDCROSS 5 má větší výstupky s větším prostorem a aktualizovanou geometrií, které poskytují lepší přilnavost a brzdnou reakci za všech podmínek na každém povrchu. Navrženo pro maximální přilnavost na sypkém, měkkém nebo... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Legendární obuv Salomon Speedcross 5.

Abychom vytvořili novou generaci SPEEDCROSS 5, vrátili jsme se zpět ke kořenům této legendární boty. Ještě větší přilnavost a dynamičtější svršek pro ještě vyžší výkon. S lepší stabilitou a rafinovaným vzhledem dorazila nová legenda. Podešev SPEEDCROSS 5 má větší výstupky s větším prostorem a aktualizovanou geometrií, které poskytují lepší přilnavost a brzdnou reakci za všech podmínek na každém povrchu. Navrženo pro maximální přilnavost na sypkém, měkkém nebo drsném povrchu. Contagrip® TA používá hluboké a ostré výstupky vyrobené ze směsi, díky které má svou trvanlivost a přilnavost. EnergyCell ™ + je mezipodešev s vysokým odrazem, která poskytuje výjimečnou návratnost energie spolu se značným odpružením a dlouhou životností. SensiFit ™ pracuje s nohou od mezipodešve k šněrovacímu systému a poskytuje bezpečí, pohodlí a přizpůsobení boty všude kolem chodidla.

Specifikace:

Contagrip® TA
EnergyCell ™ +
SensiFit ™
Pevná síťovina, která zabraňuje zachycení nečistot
Kapsa pro snadné skladování šněrovacího systému Quicklace ™
OrthoLite® stélková technologie poskytuje vynikající odpružení, bezkonkurenční pohodlí, prodyšnost a odolnost
Quicklace ™ šněrovací systém

 

Contagrip® TA podešev Contagrip® TA, navržená pro maximální přilnavost na volných, měkkých, drsných a nerovných površích, používá hluboké, ostré výstupky vyrobené ze směsi, která vyvažuje odolnost a přilnavost.

EnergyCell ™ + meziprostor EnergyCell ™ + je směs mezipodešve s vysokým odrazem, která poskytuje výjimečnou návratnost energie spolu s podstatným odpružením a trvanlivostí.

SensiFit ™ SensiFit ™  usnadňuje utažení a přizpůsobení podpory přední a střední části chodidla podle vaší potřeby.

Očka Chevron Konstrukce výstupku s hlubokým průnikem a vícesměrným úchopem, zlepšující trakci na měkkých površích, jako je bláto nebo uvolněná špína.

Síť proti nečistotám Pevná síť, která zabraňuje zachycení nečistot mezi nohou a stélkou.

Svařovaný svršek Svrchní konstrukce bez stehů zajišťuje hladký, rukavicový tvar, střih a příjemný pocit.

Tvarovaná stélka OrthoLite® Tato stélka OrthoLite®, vyrobená tak, aby ladila s obrysy vaší nohy, poskytuje vynikající odpružení, stejně jako prodyšnost a trvanlivost, což zvyšuje pohodlí a výkon naší obuvi.

Quicklace ™ Minimalistický šněrovací systém pro utahování jedním tahem. Snadné zapnutí, snadné vypnutí.
Zobrazit více

Parametry

Značka Salomon
Barva žlutá
Typ povrchu trailové
Období jarní/podzimní
Membrána ne
Materiál umělá kůže
Tlumení vysoké tlumení
Druh závodní
Modelová řada Salomon Speedcross
Unisex ne
Hmotnost 320 g
Zobrazit více parametrů