Dámské běžecké boty Supercross 4 od Salomon poskytují komfort díky technologii SensiFit, přilnavé podešvi Contagrip, odolné ripstop tkanině a stélce OrthoLite. Dámské běžecké boty Supercross 4 značky Salomon nabízí maximální pohodlí na každém kroku. Svařovaný svršek bez stehů vyrobený z nylonové ripstop tkaniny poskytuje skvělou odolnost a ochranu pro všechny outdoorové aktivity. Tlumení nárazů zajišťuje vysoce výkonná pěna EVA společně s pohodlnou stélkou OrthoLite®, která nabízí vysoké odpružení,... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské běžecké boty Supercross 4 od Salomon poskytují komfort díky technologii SensiFit, přilnavé podešvi Contagrip, odolné ripstop tkanině a stélce OrthoLite. Dámské běžecké boty Supercross 4 značky Salomon nabízí maximální pohodlí na každém kroku. Svařovaný svršek bez stehů vyrobený z nylonové ripstop tkaniny poskytuje skvělou odolnost a ochranu pro všechny outdoorové aktivity. Tlumení nárazů zajišťuje vysoce výkonná pěna EVA společně s pohodlnou stélkou OrthoLite®, která nabízí vysoké odpružení, prodyšnost a trvanlivost.
Technologie SensFit™ jemně obepne vaši nohu a jemně kolébá od mezipodešve ke šněrování. Pro maximální trakci na smíšeném terénu a prodlouženou trvanlivost kombinuje Contagrip® TD hluboký, agresivní vzor ok s velmi trvanlivou směsí. Boty dále nabízí systém šněrování jedním tahem Quicklace™ a konstrukce oka s hlubokou penetrací a vícesměrovou přilnavostí, která zlepšuje trakci na měkkých površích, jako je bláto či uvolněná špína.

Hlavní vlastnosti:

nylonová ripstop tkanina
vysoce přilnavá podešev Contagrip® TD
technologii SensFit™
systém rychlého šněrování Quicklace™
pohodlná stélka OrthoLite®
chevron oka

Velikostní tabulka obuvi Salomon
Jak vybrat boty na turistiku?
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Značka Salomon
Gore-tex ano