Velmi dobrý produkt!SAMOLEPÍCÍ PANELY, 3D CIHLOVÁ TAPETA - SADA 10 KUSŮ (5,4 m2)Dlouho jste svůj byt neměnili, ale děsíte se, že strávíte celou dovolenou rekonstrukcí zdí? Máme pro vás dokonalé řešení! Panely jsou samolepicí, nevyžadují tedy použití lepidla, a proto - jde o rychlou, čistou a příjemnou práci, kterou zvládnete sami, aniž byste museli najímat montážní týmy. Papír chránící lepidlo odlepíte a nalepíte přímo na zeď. Povrchy, na které lze naši tapetu použít: ✅ na barvy, ✅ na dlaždice,... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velmi dobrý produkt!SAMOLEPÍCÍ PANELY, 3D CIHLOVÁ TAPETA - SADA 10 KUSŮ (5,4 m2)Dlouho jste svůj byt neměnili, ale děsíte se, že strávíte celou dovolenou rekonstrukcí zdí?
Máme pro vás dokonalé řešení!
Panely jsou samolepicí, nevyžadují tedy použití lepidla, a proto - jde o rychlou, čistou a příjemnou práci, kterou zvládnete sami, aniž byste museli najímat montážní týmy. Papír chránící lepidlo odlepíte a nalepíte přímo na zeď.
Povrchy, na které lze naši tapetu použít:
✅ na barvy,
✅ na dlaždice,
✅ na dřevo,
✅ za staré tapety.
Náš panel si dokonale poradí s nedokonalostmi stěn, jako jsou zbytky vrtání, promáčkliny, trvalé nečistoty.
Specifikace:
▶ Rozměry 1 3D PANELU: 77 cm x 70 cm (0,54 m2)
▶ Barva: Bílá
▶ Materiál: polyetylenová pěna
Specifické výhody produktu:
✅možnost stylingu akrylovou barvou pro změnu barvy
✅lehkost
✅ velká flexibilita
✅ samolepící - snadná instalace
✅ měkká pěna
✅ omyvatelné tapety
✅možnost řezáníSUPER JAKOST
Zárukou nejvyšší kvality !!!Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!!Viz také naše další produkty v kategorii sport, turistika a přežití - klikněte na obrázek!
Zobrazit více