ZRCADLOVÁ SAMOLEPICÍ FÓLIE Rozměry: šířka - 45 cm | Návin: 1,5 metrů (kusová fólie) Materiál: vinyl | Typ: fólie samolepicí zrcadlová Samolepicí fólie v zrcadlovém provedení je ideálním doplňkem pro Vaše interiéry, které budou moci v ve Vašich pokojích vytvářet svůj fantastický svět. Fólii jednoduše nalepíte kam se Vám to bude líbit. Jedná se o samolepicí produkt, proto není potřeba lepidlo. POUŽITÍ SAMOLEPÍCÍH TAPET A FÓLIÍ Samolepicí tapety je možné lepit na všechny nesavé, suché, hladké a čisté... Celý popis

Koupit za 370 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ZRCADLOVÁ SAMOLEPICÍ FÓLIE
Rozměry: šířka - 45 cm | Návin: 1,5 metrů (kusová fólie)
Materiál: vinyl | Typ: fólie samolepicí zrcadlová
Samolepicí fólie v zrcadlovém provedení je ideálním doplňkem pro Vaše interiéry, které budou moci v ve Vašich pokojích vytvářet svůj fantastický svět. Fólii jednoduše nalepíte kam se Vám to bude líbit. Jedná se o samolepicí produkt, proto není potřeba lepidlo.
POUŽITÍ SAMOLEPÍCÍH TAPET A FÓLIÍ
Samolepicí tapety je možné lepit na všechny nesavé, suché, hladké a čisté plochy (umakart, sklo, plech, plast, kov atd.). Fólie je možné také aplikovat na dětský nábytek, kuchyňské linky, sešity nebo knihy. V poslední době je módním hitem použít fólii na notebook či mobilní telefon. Škála použití samolepící fólie je široká a je jen na Vaši fantazii, kam samolepící tapety umístíte.
MALÁ INSPIRACE INTERIÉRŮ S FÓLIEMI

VLASTNOSTI SAMOLEPÍCÍ FÓLIE

pevnost, omyvatelnost, odolnost
mnoho možností použití
jednoduché lepení a snadná údržba

LEPENÍ SAMOLEPÍCÍ TAPETY
Budete-li lepit samolepící tapetu na nesavý povrch (dveře, nábytek, sklo, kov, plast atd.), vždy si na plochu naneste jarovou vodu. Poté naneste fólii a přebytečnou vodu vytlačte pryč, nejlépe stěrkou na tapetování. Není potřebné lepidlo, jelikož se jedná o samolepící produkty. Před lepení celou roli zkontrolujte. Reklamaci lze uplatnit jen na nenalepené a nenastříhané role.
Zobrazit více