Samolepkové album Prasátko Peppa je větších rozměrů a nabízí spoustu zábavy nejen milovníkům tohoto televizního seriálu. Sada obsahuje znovapoužitelné samolepky, který mají průhledný okraj. Samolepky se lepí na krásná barevná pozadí  a hezky díky tomu vyzní. Děti zároveň trénují jemnou motoriku, vnímání perspektivy a rozvíjí kreativitu. Samolepky na sobě nemají žádné lepidlo, fungují na bázi přilnavosti, díky čemuž se s nimi dětem dobře pracuje, a to bez nepořádku. Zábavné album obsahuje více než... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samolepkové album Prasátko Peppa je větších rozměrů a nabízí spoustu zábavy nejen milovníkům tohoto televizního seriálu. Sada obsahuje znovapoužitelné samolepky, který mají průhledný okraj. Samolepky se lepí na krásná barevná pozadí  a hezky díky tomu vyzní. Děti zároveň trénují jemnou motoriku, vnímání perspektivy a rozvíjí kreativitu.

Samolepky na sobě nemají žádné lepidlo, fungují na bázi přilnavosti, díky čemuž se s nimi dětem dobře pracuje, a to bez nepořádku. Zábavné album obsahuje více než 140 samolepek a je vhodné pro děti od 3 let.

 

Obsah samolepkové knížky:

- Podťe si hrát ven

- Školka a maškarní bál

- Bruslení na kluzišti

- Vesmír

 

 
Zobrazit více

Parametry

Série Prasátko Pepina
Výrobce Jiří Models
Věk od 3 let