Samonosná posuvná brána pro vlastní výplň PRAVÁ

0 %
(0 hodnocení)

DOBA DODÁNÍ: Bez povrchové úpravy: 4 týdny Žárový zinek: 6-8 týdnů Zinek + RAL: 8-10 týdnů   Rám samonosné brány pro vlastní výplň vyrábíme v délkách od 3m do 5,5m průjezdní šíře a ve výškách 1-2m. Rám je vhodný pro osazení dřevěnými latěmi, nebo plastovými plotovkami. ! Cena dopravy je vypočítána vždy individuálně a zaslána zákazníkovi k odsouhlasení po dokočení objednávky na e-mailovou adresu ! ! Brána je automaticky ve výrobě osazena plastovým hřebenem s kovovu výplní - jako příprava pro pohon,... Celý popis

Popis

DOBA DODÁNÍ:
Bez povrchové úpravy: 4 týdny
Žárový zinek: 6-8 týdnů
Zinek + RAL: 8-10 týdnů
 
Rám samonosné brány pro vlastní výplň vyrábíme v délkách od 3m do 5,5m průjezdní šíře a ve výškách 1-2m. Rám je vhodný pro osazení dřevěnými latěmi, nebo plastovými plotovkami.
! Cena dopravy je vypočítána vždy individuálně a zaslána zákazníkovi k odsouhlasení po dokočení objednávky na e-mailovou adresu !
! Brána je automaticky ve výrobě osazena plastovým hřebenem s kovovu výplní - jako příprava pro pohon, pokud chcete bránu osadit hákovým zámkem - příplatek 1500kč ( při mechanickém otevírání ), JE NUTNO informaci uvést do POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE. Dále také jestli budete latě na bránu usazovat svisle/vodorovně. Informace jsou potřebné ke správně výrobě brány na míru !
Směr otevírání brány: vpravo, při pohledu ze silnice 
Součástí kompletní dodávky rámu samonosné brány je

Vlastní rám brány ve zvolené povrchové úpravě

Rám z profilu 60x60x2mm nebo 60x60x3mm, dle rozměru
Vodící C-Profil 70x70x4mm nebo 80x80x5mm, dle rozměru

Vodící sloupek s patkou a vodící olivou

Sloupek 80x80x3mm s patkou a přivařenou kovovou čepkou
Konzole pro uchycení vodící olivy, vodící oliva a spojovací materiál

Dojezdový sloupek s patkou a dojezdovou kapsou brány

Sloupek 80x80x3mm s patkou a přivařenou kovovou čepkou
Konzole pro uchycení nájezdové kapsy, nájezdová kapsa

Kompletní sada spodního i horního vedení 

2x bránový vozík, kyvný pro c-profil 70 nebo 80mm
Nájezdové kolečko do c-profilu
Koncový doraz do c-profilu pro vymezení polohy
Ucpávka c-profilu PVC
Horní vedení s rolkami

Stavební připravenost pro vynesenou bránu kliknutím na "Ke Stažení"

Doprava k bráně se vždy počítá individuálně - dle rozměrů a hmotnosti brány. Koncová cena za dopravu je zákazníkovi zaslána e-mailem k odsouhlasení, v případě nesouhlasu není problém objednávku stornovat.
K čemu je rám brány vhodný?
Rám samonosné brány bez výplně je vhodný jak pro svislé, či vodorovné instalace dřevěné výplně, tak i pro plastové výplně, případně je možné na bránu nainstalovat průmyslové panely.
Jak probíhá výroba brány?
Před výrobou budete kontaktováni našim technikem, který s Vámi projde všechny parametry jako směr výplně, barvu, dopravu a další požadavky. Poté bude vypracovaná výkresová dokumentace přímo pro Vaši bránu a vlastní výroba bude zahájena až po upřesnění a schválení výkresů z Vaší strany tak abyste byli s výrobkem a jeho kvalitou maximálně spokojeni.
Brány jsou vyráběny v ČR v naší vlastní výrobě, během výroby i dodávky probíhá neustálá kontrola kvality a proto se na naše brány můžete vždy spolehnout!
 
Možnosti povrchové ochrany brány
Brána bez povrchové ochrany
Surová ocel, před montáží je doporučeno bránu natřít základní barvou a následně dvakrát finálním nátěrem. V praxi se nám osvědčily barvy značky Alkyton, které bývají běžně dostupné v hoby marketech.
Brána s povrchovou úpravou žárovým zinkováním
Žárové zinkování ponorem je v dnešní době nejčastěji používaným způsobem povrchové ochrany kovů, zabrání prorezivění konstrukce brány na cca 20let (dle lokality).
Brána s duplexní povrchovou ochranou
Duplexní povrchová ochrana prodlouží životnost ocelových konstrukcí až na 50let. 
Jedná se o následnou povrchovou úpravu po žárovém zinkování, kdy je zinková vyrstva vyrovnána a pasivována, následně chemicky očištěna a je proveden nástřik a vypálení práškovou polyesterovou barvou.
 
Zobrazit více

Podobné produkty