Samonosná posuvná brána pro vodorovnou výplň Bránu vyrábíme v délkách od 3m do 5m průjezdní šíře a ve výškách od 1m do 2m. Rám samonosné brány pro vlastní výplň ve zvolené povrchové úpravě. Duplexní povrchová ochrana prodlouží životnost ocelových konstrukcí až na 50let. Brána má prodlouženou záruku proti prorezivění. - pro přisazené dřevěné latě nebo plastové plotovky Jak správně změřit výrobní rozměry brány? Pro výrobu brány na míru od Vás potřebujeme určit pouze dva rozměry a to je šíře průjezdu... Celý popis

Koupit za 15 983 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Samonosná posuvná brána pro vodorovnou výplň
Bránu vyrábíme v délkách od 3m do 5m průjezdní šíře a ve výškách od 1m do 2m. Rám samonosné brány pro vlastní výplň ve zvolené povrchové úpravě. Duplexní povrchová ochrana prodlouží životnost ocelových konstrukcí až na 50let. Brána má prodlouženou záruku proti prorezivění.

- pro přisazené dřevěné latě nebo plastové plotovky

Jak správně změřit výrobní rozměry brány? Pro výrobu brány na míru od Vás potřebujeme určit pouze dva rozměry a to je šíře průjezdu brány (světlá šířka) a výšku brány od země po krytí sloupku. Veškeré další rozměry si dopočítáme, od naměřených hodnot prosím nic neodečítejte, rám bude vyroben přesně dle zadaných světlostí tak, aby svislé latě přečnívaly přes rám o cca 10-15cm, dle požadované výšky brány.

Co obsahuje sestava brány?

- Vlastní rám brány ve zvolené povrchové úpravě
- Vodící sloupek s patkou
- 2ks pojezdových, regulovatelných vozíků
- Konzole pro uchycení vodící rolny
- Vodící rolna
- Konzole pro uchycení nájezdové kapsy
- Nájezdová kapsa
- Nájezdové kolečko
- Ucpávka vodícího profilu

Ukázka brány pro vlastní výplň
Zobrazit více