Samsung EF-PS911TGEGWW

100 %
(3 hodnocení)

Silikonový zadní kryt Silikonový kryt Samsung Silicone Case Galaxy S23, Khaki Více ochrany ve velkém stylu Dodejte svému telefonu Samsung Galaxy S23 další vrstvu ochrany a rozjasněte jej záplavou úchvatných barevných odstínů se silikonovým zadním krytem, který jej uchrání před náhodným poškozením a navíc se dokonale sladí s vaším právě vybraným outfitem. A protože byl vyroben telefonu přímo na míru, nemusíte se bát, že by jakýmkoliv způsobem blokoval přístup k jednotlivým ovládacím prvkům či... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Silikonový zadní kryt

Silikonový kryt Samsung Silicone Case Galaxy S23, Khaki

Více ochrany ve velkém stylu

Dodejte svému telefonu Samsung Galaxy S23 další vrstvu ochrany a rozjasněte jej záplavou úchvatných barevných odstínů se silikonovým zadním krytem, který jej uchrání před náhodným poškozením a navíc se dokonale sladí s vaším právě vybraným outfitem. A protože byl vyroben telefonu přímo na míru, nemusíte se bát, že by jakýmkoliv způsobem blokoval přístup k jednotlivým ovládacím prvkům či výhled čočkám fotoaparátu. 

Jemný na dotyk, nádherný na pohled

Zadní kryt díky použití kvalitního a jemného silikonu přinese na dotek jemný povrch, a zároveň podstatným způsobem vyšperkuje již z výroby prémiový design vašeho telefonu. Každodenní práce s ním tak bude nikdy nekončící radost.

Dokonale harmonické spojení

Vzít si telefon i do náročnějšího prostředí nebylo ještě nikdy jednodušší. Jelikož s nasazeným krytem, který se pevně obepne kolem jeho těla, bude plně chráněn proti nevzhledným škrábancům, náhodným pádům či oděrkám, budete jej moci používat s větším elánem a menšími starostmi o to, co kdyby.

Recyklací za budoucnost našeho světa

Stejně důležité, jako ochrana vašeho telefonu, jsou i péče a starost o naši planetu. Za tímto účelem společnost Samsung při výrobě originálního příslušenství pro telefony řady Galaxy S23 použila recyklované plasty a další materiály, včetně těch vylovených z oceánů. Výsledkem je mnohem nižší zátěž na životní prostředí, což potvrzuje i obdržená mezinárodní certifikace od společnosti UL.

Vyobrazení je pouze ilustrativní. 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Barva zelené
Materiál silikon
Pro značku Samsung
Přihrádka na kreditky ne
Model telefonu Samsung Galaxy S23