Parametry Samsung Galaxy Watch5 44mm SM-R910 Hlavní charakteristiky Výrobce Samsung Určení unisex Typ displeje Super AMOLED Úhlopříčka displeje 1.36 palce Frekvence procesoru 1.18 GHz Velikost uložiště 16 GB Hmotnost 33.5 g NFC ano Hybridní hodinky ne Produktová řada Samsung Galaxy Watch 5 Slot pro SIM ne eSIM ano Voděodolnost a prachuvzdornost ano Funkce GPS ano GLONASS ano Gyroskop ano Akcelerometr ano Snímač tepové frekvence ano Vestavěný mikrofon ano Snímač... Celý popis

Koupit za 4 800 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Parametry
Samsung Galaxy Watch5 44mm SM-R910

Hlavní charakteristiky

Výrobce
Samsung

Určení

unisex

Typ displeje

Super AMOLED

Úhlopříčka displeje

1.36 palce

Frekvence procesoru

1.18 GHz

Velikost uložiště

16 GB

Hmotnost

33.5 g

NFC

ano

Hybridní hodinky

ne

Produktová řada

Samsung Galaxy Watch 5

Slot pro SIM

ne

eSIM

ano

Voděodolnost a prachuvzdornost

ano

Funkce

GPS

ano

GLONASS

ano

Gyroskop

ano

Akcelerometr

ano

Snímač tepové frekvence

ano

Vestavěný mikrofon

ano

Snímač okolního osvětlení

ano

Zabudovaný reproduktor

ano

Výškoměr

ne

Budík a připomínky

ano

Barometr

ano

Krokoměr

ano

Odolné safírové sklo

Křišťálově čistý dotykový AMOLED displej je nejen dobře čitelný, ale i odolný. Oproti předchozímu modelu disponuje 1,6krát pevnějším safírovým sklíčkem, které obrazovku chrání před škrábanci a mechanickým poškozením. Hodinky jsou navíc voděodolné, takže si s nimi můžete jít i zaplavat.

Zaznamenají každý krok

Ať už vyrazíte na kolo, horskou túru nebo navštívíte posilovnu, s chytrými hodinkami Samsung Galaxy se můžete plně věnovat vašemu výkonu. Hodinky budou počítat vaše kroky, spálené kalorie, a dokonce i cviky za vás. Jednoduše si vyberte z více než 90 dostupných sportovních aktivit.

Vyspíte se do růžova

Vylepšená technologie sledování spánkové aktivity vám pomůže pochopit, jak probíhala vaše noc po jednotlivých fázích (lehký, hluboký, REM fáze). Hodinky vám též prozradí typ vašeho spánku prostřednictvím osmi symbolů v podobě zvířat a nechybí ani funkce pro monitorování chrápání.

Zvládnou toho ještě víc

Díky chytrým hodinkám nebudete muset vytahovat telefon. Přímo ze zápěstí můžete totiž pohodlně telefonovat, odepisovat na zprávy nebo přehrávat videa. V případě potřeby máte k dispozici asistenty Bixby nebo Google Assistant a cestovatelé si snadno naplánují trasu s Google Maps.

Naslouchají hlasu srdce

Chloubou hodinek je výkonný senzor BioActive, který zastřešuje hned tři různé senzory zdraví. Senzor pro měření EKG a optický snímač srdečního tlaku a tepu vám zprostředkují ucelené informace o vašem kardiovaskulárním systému. Díky senzoru bioelektrické impedanční analýzy budete mít potom přehled i o procentu vašeho tělesného tuku (BIA) či hmotnosti příčně pruhovaného svalstva.

Velmi rychlé nabíjení

Oproti svým předchůdcům mají Galaxy Watch5 baterii s vyšší kapacitou, která se navíc mnohem rychleji nabíjí. Z nuly na 45 % kapacity ji dobijete za neuvěřitelných 30 minut, takže hodinky budou vždy rychle připraveny na další akci. Magnetický nabíjecí kabel s USB konektorem je součástí balení.

Dvě velikosti ciferníku

Hodinky Galaxy Watch5 bez LTE připojení se vyrábí i v menší verzi se 40milimetrovým ciferníkem. Stejně tak u verze s LTE připojením jsou k dispozici dvě varianty s větším (44 mm) či menším (40 mm) ciferníkem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Frekvence procesoru 1.18 GHz
Velikost uložiště 16 GB
Úhlopříčka displeje 1.36 palce
Hmotnost 33.5 g
Typ displeje Super AMOLED
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Hybridní hodinky ne
Produktová řada Samsung Galaxy Watch 5
Určení unisex
eSIM ano
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Výškoměr ne
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty