Samsung S-View Standing Cover je pouzdro, které se zaměřuje na pohodlí. Jak z hlediska rychlosti, tak z hlediska komfortu používání. Na klapce krytu se nachází široké okno S-View, které umožňuje okamžitý přístup k základním funkcím zařízení, jako je přijímání/odmítání hovorů, čtení zpráv MMS/SMS, kontrola času nebo správa naplánovaného budíku. To vše samozřejmě bez nutnosti otevření pouzdra. Příslušenství lze složit a vytvořit z něj stojánek pro náš smartphone. Toto jednoduché řešení nám umožňuje... Celý popis

Koupit za 695 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung S-View Standing Cover je pouzdro, které se zaměřuje na pohodlí. Jak z hlediska rychlosti, tak z hlediska komfortu používání. Na klapce krytu se nachází široké okno S-View, které umožňuje okamžitý přístup k základním funkcím zařízení, jako je přijímání/odmítání hovorů, čtení zpráv MMS/SMS, kontrola času nebo správa naplánovaného budíku. To vše samozřejmě bez nutnosti otevření pouzdra.

Příslušenství lze složit a vytvořit z něj stojánek pro náš smartphone. Toto jednoduché řešení nám umožňuje pohodlně sledovat filmy, ať jsme kdekoli. Bez nutnosti držet zařízení v ruce. Za zmínku stojí také to, že výrobek společnosti Samsung nám pomůže šetřit baterii. Překrytí se automaticky zapne/vypne při otevření/zavření klapky.

Pouzdro bylo vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zárukou odolnosti a vynikající ochrany vašeho zařízení. Je dokonale přizpůsoben danému modelu smartphonu a má přesné výřezy pro všechny potřebné porty.

- Název značky: Samsung

- Model: S-View Standing Cover

- Materiál: PC

- Rozměry: 7,5 x 14,6 x 1,4 cm

- Hmotnost: 64,5 gramů

- Další funkce: okno S-View, funkce stojánku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Barva černé
Materiál polyuretan
Otevírací ano
Pro značku Samsung
Přihrádka na kreditky ano
Model telefonu Samsung Galaxy A52

Podobné produkty