Samura Bamboo Sada 3 nožů

100 %
(1 hodnocení)

Nože Samura představují symbiózu japonské nožířské tradice a evropské spolehlivosti Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeť používáme nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem,... Celý popis

Koupit za 1 836 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nože Samura představují symbiózu japonské nožířské tradice a evropské spolehlivosti

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem.

Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeť používáme nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity. Vice o historii zn. Samura.

Tato sada nožů je díky splňování všech sanitárních norem ideální pro používání jak v domácnosti, tak v profesionálních kuchyních veřejného stravování. V sadě naleznete nejvíce používané kuchyňské nože: nůž na ovoce a zeleninu, univerzální nůž a šéfkuchařský nůž. Všechny tyto nože jsou celokovové, proto jsou ideální na mytí v myčce na nádobí.

Doporučujeme ruční mytí.

Samura BAMBOO Sada 3 nožů obsahuje:

Samura BAMBOO Nůž na ovoce a zeleninu

Celková délka:     20 cm
Délka čepele:       8 cm
Hmotnost:            51 ​g

Samura BAMBOO Univerzální nůž

Celková délka:     34 cm
Délka čepele:       15 cm
Hmotnost:            67 ​g

Samura BAMBOO...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samura
Počet kusů v sadě 3
Materiál nerezová ocel