BARVA NA VLASY ZE ZLATÉHO PROSA A ROSTLINNÝCH VÝTAŽKŮ  PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ VIDITELNÉ VÝSLEDKY PRO PERFEKTNÍ PŘEKRYTÍ ŠEDIVÝCH VLASŮ! Vyberte si z velkého množství odstínů pro bezpečné barvení vlasů! Neobsahuje čpavek ani přidané kovy a nepoškozuje vlasy. Jedinečná barva na vlasy „pro domácí použití“ s výtažkem ze zlatého prosa bohatá na kyselinu křemičitou, důležité prvky pro ochranu a strukturu vlasů. Obsahuje biotin a kalcium-pantothenát, dvě výživné a obnovující složky pro přirozenou krásu vlasů.... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BARVA NA VLASY ZE ZLATÉHO PROSA A ROSTLINNÝCH VÝTAŽKŮ 
PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ
VIDITELNÉ VÝSLEDKY PRO PERFEKTNÍ PŘEKRYTÍ ŠEDIVÝCH VLASŮ!
Vyberte si z velkého množství odstínů pro bezpečné barvení vlasů! Neobsahuje čpavek ani přidané kovy a nepoškozuje vlasy. Jedinečná barva na vlasy „pro domácí použití“ s výtažkem ze zlatého prosa bohatá na kyselinu křemičitou, důležité prvky pro ochranu a strukturu vlasů. Obsahuje biotin a kalcium-pantothenát, dvě výživné a obnovující složky pro přirozenou krásu vlasů. 
BARVA NA VLASY SANOTINT CLASSIC: 

Perfektně kryje šedivé vlasy.
Dodává trvalý lesk.
Dlouho drží. Nevymývá se.
Po jejím použití jsou vlasy zdravé a měkké.
Jednotlivé barvy ze stejné řady se mezi sebou mohou míchat. (Classic s Classic nebo Light s Light barvou).
Barva je uzavíratelná, nemusíte ji vypotřebovat hned, ale můžete ji mít i na více barvení (viz symbol kelímku na obalu).
Jednoduché použití: nelepí a ihned kryje šedivé vlasy.
Nesmírně snížené riziko alergických reakcí.
Skvělý poměr mezi cenou a funkčností.
Úžasně jemné a bezpečné barvení.
Neobsahuje čpavek, alkohol ani přidané kovy a nepoškozuje vlasy.
Balení postačí na 1-2 barvení v závislosti na délce a hustotě vlasů. 

Bez parabenů 
Neobsahuje GMO 
Bez konzervačních látek 
Neobsahuje přidané kovy
Bez alkoholu
Bez amoniaku

SLOŽENÍ BAREV NA VLASY SANOTINT
94,5%Základní systém pro barviva a pro oxigenační látku je složený z emulzí, jejichž základem jsou rostlinné suroviny obsahující také výtažky přírodních barviv. Recepturu doplňují další ochranné látky jako zlaté proso (bohaté na křemík), biotin (vitamín nezbytný pro péči o kůži a vlasy), březový extrakt (přísada již tradičně používaná pro krásu vlasů), pantothenát vápenatý (provitamín B5), olej z hroznových zrníček a oliv a bio šťávu z kopřiv.
MAX. 3-4%Vývojová emulze obsahuje jednu oxigenační látku, peroxid vodíku. Kyslík, který vznikne výše uvedeným smícháním, je nezbytný pro složení trvalých barev. I tento je ale snížený jeho maximální hodnoty jsou 4%.
MAX. 1%Rozmanitosti barevných odstínů a stupně trvanlivosti barev na vlasy Sanotint nemůže být dosaženo použitím barviv výhradně rostlinného původu. Je proto nezbytné přidat určité množství syntetických barviv. V barvách na vlasy Sanotint je tento podíl pouze 1%, to znamená, že je opravdu snížen na minimum. Pro jednotlivé odstíny barev na vlasy Sanotint se podívejte do vzorníku barev.
CCA. 0,5%Pomocné látky slouží ke stabilizaci doposud nesmíchaných a nepoužitých barev a zamezují předčasné oxidaci. To umožňuje uchování již načatého balení pro další použití zbylého přípravku. Proto naše barvy jsou uzavíratelné a není třeba je hned vypotřebovat.
Jaký je rozdíl mezi Sanotint Classic a Sanotint Light Sensitive? 
Pouze ten, že barvy z řady Light / Sensitive neobsahují PPD (p-fenylendiamin), proto jsou velmi dobře snášeny osobami, které mají alergii na PPD. Obě řady stejně dobře kryjí šediny  a mají stejný poměr přírodních i chemických látek.
UPOZORNĚNÍ: Pokud u Vás v minulosti již proběhla reakce na barvení, vždy doporučujeme provést zkoušku citlivosti dle vnitřního příbalového letáku. Dále doporučujeme zvýšit ochranu vlasové pokožky použitím Zklidňujícího oleje Sanotint před vlastním barvením, eventuálně i po něm.
Jednoduchý rychlý 2minutový video-návod pro barvení vlasů s barvami Sanotint. Podívejte se a vyzkoušejte :) 
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanotint
Objem 125 ml
Odstín blond
Druh barvy
Typ vlasů na blond vlasy