Volně stojící vana TIME Gemini H v rozměru 169x74 cm s geometrickým hranatým vnějším tvarem. Tato vana je určena pro instalaci ke stěně. Vzhledem k užšímu okraji vany doporučujeme objednat odtokový komplet CLICK-CLACK. V případě požadavku na odtokový komplet s napouštěním je nutné zvolit takovou výpusť, která nebude přesahovat vnější rozměr vany, např. SILFRA, GROHE TALENTOFIL. Tato volně stojící vana určená do prostoru se napojuje na odpad pomocí Flexi odpadové hadice HT DN 50 ( lze zakoupit... Celý popis

Koupit za 43 676 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Volně stojící vana TIME Gemini H v rozměru 169x74 cm s geometrickým hranatým vnějším tvarem. Tato vana je určena pro instalaci ke stěně.

Vzhledem k užšímu okraji vany doporučujeme objednat odtokový komplet CLICK-CLACK. V případě požadavku na odtokový komplet s napouštěním je nutné zvolit takovou výpusť, která nebude přesahovat vnější rozměr vany, např. SILFRA, GROHE TALENTOFIL.

Tato volně stojící vana určená do prostoru se napojuje na odpad pomocí Flexi odpadové hadice HT DN 50 ( lze zakoupit za příplatek: 309,- Kč)

Praktická výbava:

Vana je dodávána se samonosným rámem. 

Materiál:

Vany NEW TIME jsou vyráběny z litého PMMA, který se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi. Nespornou výhodou je nižší hmotnost a jednodušší manipulace oproti vanám z umělého kamene. 

Technologie výroby:

Technologie, pomocí které jsou vany NEW TIME vyráběny byla vyvinuta ve spolupráci se švýcarskou firmou SANWIN SCHWEIZ. Pomocí speciální technologie lepení tzv. svařování za studena vzniká spoj stejně pevný jako jako původní materiál. Spoj rubové strany je zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Spoj na lícní straně je ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Ve výsledku má vana díky této technologii ostré a rovné hrany. 

Každý kus takto vyrobené vany je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků firmy Santech. 

Výrobce van NEW TIME nabízí nadstandardní záruku 7 let. 

Snadná montáž:

Montáž vany NEW TIME je velmi snadná a nevyžaduje žádné zednické a obkladačské práce. Vana se umístí do hotové koupelny a napojí se na odpad. Vana se podle typu přilepí buď k podlaze nebo ke stěně sanitárním silikonovým tmelem. 

Technické parametry:

Rozměr: 1690x740 mm

Provedení: samonosná volně stojící vana ke stěně

Materiál: litý PMMA vyztužený sklolaminátem 

Povrch: bílý lesk

Hloubka: 430 mm

Celková výška: 620 mm

Průměrná spotřeba vody: 135 l

Celková váha: 55 kg

Záruka: 7 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Santech
Materiál akrylátové
Délka 169 cm
Hloubka 43 cm
Hmotnost 55 kg
Šířka 74 cm