Tento výrazný sárong červené barvy budete v horkých letních dnech prostě milovat. Sárong je obdélníkový kus látky, který můžete využít na různé způsoby oděvu. Letní šaty, sukně nebo šátek na hlavu a nespočet dalších možností. Hodí se také jako ubrus nebo deka na posezení s přáteli u vody. Tento je zdobený ručním tiskem s mandalou. Byl vyroben z kvalitní 100% viskózy v exotické Indii. Materiál a údržba: Viskóza je celulózové vlákno, které je velmi příjemné na nošení. Někdy se nazývá umělým hedvábím.... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento výrazný sárong červené barvy budete v horkých letních dnech prostě milovat. Sárong je obdélníkový kus látky, který můžete využít na různé způsoby oděvu. Letní šaty, sukně nebo šátek na hlavu a nespočet dalších možností. Hodí se také jako ubrus nebo deka na posezení s přáteli u vody. Tento je zdobený ručním tiskem s mandalou. Byl vyroben z kvalitní 100% viskózy v exotické Indii.
Materiál a údržba: Viskóza je celulózové vlákno, které je velmi příjemné na nošení. Někdy se nazývá umělým hedvábím. Díky měkkému a chladivému materiálu je ideální pro letní měsíce. Výhodou materiálu je, že nevytváří žmolky. Doporučujeme prát v ruce.
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanu Babu