Barvy duhy zdobí tento jedinečný meditační polštář se slony. Je kulatého tvaru a po celém jeho obvodu se nachází bílá krajka s třásněmi. Polštář podporuje správné držení páteře a předchází vzniku častých bolestí nohou. Můžete jej využít nejen při meditaci, ale i při cvičení jógy, při práci nebo jen tak při posezení s přáteli u šálku dobrého čaje. Potah na polštář má zespodu zip, je tedy snímatelný. Materiál a údržba: Bavlna je přírodní látka příjemná na dotek a na nošení. Dobře vstřebává vlhkost... Celý popis

Koupit za 636 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Barvy duhy zdobí tento jedinečný meditační polštář se slony. Je kulatého tvaru a po celém jeho obvodu se nachází bílá krajka s třásněmi. Polštář podporuje správné držení páteře a předchází vzniku častých bolestí nohou. Můžete jej využít nejen při meditaci, ale i při cvičení jógy, při práci nebo jen tak při posezení s přáteli u šálku dobrého čaje. Potah na polštář má zespodu zip, je tedy snímatelný.
Materiál a údržba: Bavlna je přírodní látka příjemná na dotek a na nošení. Dobře vstřebává vlhkost a je odolná. Materiál je prodyšný, proto je vhodný i pro alergiky. Doporučujeme prát v ruce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sanu Babu