Modro-zeleno-béžový sárong s třásněmi a ručně tištěnou mandalou vám zpestří šatník. Je to nejen stylový módní doplněk, ale také velice praktický a pohodlný kus oděvu. Výhoda sárongu tkví v tom, že má mnoho možností využití. Můžete ho použít jako sukni, šaty, nebo si jej uvázat jako šmrncovní top. Fantazii se zde meze nekladou. Byl vyroben ze 100% chladivé viskózy v Indii. Materiál a údržba: Viskóza je celulózové vlákno, které je velmi příjemné na nošení. Někdy se nazývá umělým hedvábím. Díky měkkému... Celý popis

Koupit za 440 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Modro-zeleno-béžový sárong s třásněmi a ručně tištěnou mandalou vám zpestří šatník. Je to nejen stylový módní doplněk, ale také velice praktický a pohodlný kus oděvu. Výhoda sárongu tkví v tom, že má mnoho možností využití. Můžete ho použít jako sukni, šaty, nebo si jej uvázat jako šmrncovní top. Fantazii se zde meze nekladou. Byl vyroben ze 100% chladivé viskózy v Indii.
Materiál a údržba: Viskóza je celulózové vlákno, které je velmi příjemné na nošení. Někdy se nazývá umělým hedvábím. Díky měkkému a chladivému materiálu je ideální pro letní měsíce. Výhodou materiálu je, že nevytváří žmolky. Doporučujeme prát v ruce.
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanu Babu
Barva modrá