Sapho KTX-CW-600

0 %
(0 hodnocení)

KTX s krytem pro přímé napojení do zdi - Elektrické topné těleso s designovým termostatem. Hranatý design vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení umožňuje instalaci na levou i pravou stranu radiátoru. Funkce: - zapnout/vypnout - 5 stupňové nastavení teploty radiátoru v rozmezí od 30-60 °C - Funkce proti zamrznutí kapaliny, pokud teplota klesne pod 6 °C - Funkce odloženého vypnutí nebo odloženého startu o 2 hod. Parametry: - provozní napětí: 230V/50Hz - délka topné tyče: 375... Celý popis

Koupit za 2 862 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

KTX s krytem pro přímé napojení do zdi - Elektrické topné těleso s designovým termostatem. Hranatý design vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení umožňuje instalaci na levou i pravou stranu radiátoru.

Funkce:
- zapnout/vypnout
- 5 stupňové nastavení teploty radiátoru v rozmezí od 30-60 °C
- Funkce proti zamrznutí kapaliny, pokud teplota klesne pod 6 °C
- Funkce odloženého vypnutí nebo odloženého startu o 2 hod.

Parametry:

- provozní napětí: 230V/50Hz

- délka topné tyče: 375 mm

- připojovací závit: G1/2"

- I. třída ochrany

- dvojnásobná ochrana proti přehřátí

Pro připojení topné tyče do otopného tělesa v kombinaci se systémem ústředního vytápění je potřeba dokoupit T-kus (viz příslušenství).

V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku (viz příslušenství).
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.59 kg
Typ topné tyče
Výrobce Sapho
Výkon 600 W
Barva stříbrná
S termostatem ano

Podobné produkty