SAPHO R20

100 %
(1 hodnocení)

Elegantní kombinace barev a materiálů Věšáček se čtyřmi háčky - Materiál: mosaz - Povrchová úprava: chrom - Rozměry: 270x25x40 mm Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Série zahrnuje i variantu doplňků s s matným černým povrchem, které doporučujeme v kombinaci s vodovodní baterií SPY v provedení černá... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elegantní kombinace barev a materiálů

Věšáček se čtyřmi háčky

- Materiál: mosaz
- Povrchová úprava: chrom
- Rozměry: 270x25x40 mm

Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Série zahrnuje i variantu doplňků s s matným černým povrchem, které doporučujeme v kombinaci s vodovodní baterií SPY v provedení černá mat. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.

Doporučená údržba:
Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.

Prodloužená záruka na povrchovou úpravu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sapho
Barva stříbrné
Typ háčky
Umístění nástěnné
Instalace lepené
Výška 2.5 cm
Šířka 41 cm
Hloubka 4 cm
Materiál kovové
Zobrazit více parametrů