Sarong BALI BATIK modro-růžový

0 %
(0 hodnocení)

Sarong je vlastně velký šátek vyrobený z pevné látky, ozdobený na dvou stranách třásněmi. Ty naše jsou řemeslnně potištěny metodou voskové batiky pomocí dřevěných, ručně vyřezávaných desek. Vznikají v dílnách, kde se vzory a barvy míchají ituitivně. Postupy neřídí moderní technologie, ale zkušenosti a dovednosti tiskařů prověřené časem. Milujeme na nich originalitu, která je dána charakterem ručního tisku a v některých případech třeba odlišným vzorem lemu poblíž třásní.  Šátek lze využít v létě... Celý popis

Popis

Sarong je vlastně velký šátek vyrobený z pevné látky, ozdobený na dvou stranách třásněmi. Ty naše jsou řemeslnně potištěny metodou voskové batiky pomocí dřevěných, ručně vyřezávaných desek. Vznikají v dílnách, kde se vzory a barvy míchají ituitivně. Postupy neřídí moderní technologie, ale zkušenosti a dovednosti tiskařů prověřené časem. Milujeme na nich originalitu, která je dána charakterem ručního tisku a v některých případech třeba odlišným vzorem lemu poblíž třásní. 
Šátek lze využít v létě šikovným úvazem jako šaty nebo sukni. V chladnějším počasí vám může posloužit jako šátek uvázaný kolem krku. Sarong má mnohostranné použití během celého roku.
Rozměry sarongu jsou 120 cm x 165 cm.
Ornament lemu poblíž třásní může být u jednotlivých kusů odlišný.Někdy se stane, že na látce zůstane trochu vosku po batice. Jednoduše ho odstraníte přežehlením místa přes pečící papír.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bali
Barva růžová
Materiál 100% viskóza