Sasquetch V

73 %
(4 hodnocení)

Univerzální sněžnice do všech terénů z trvanlivé a lehké duralové slitiny s vysokou pevností, to je model V od české firmy Sasquetch s popruhovým vázáním. Sněžnice Sasquetch V disponují rámem z duralové slitiny, která sněžnicím propůjčuje nízkou hmotnost, vysokou tuhost a trvanlivost. Rám je ošetřen práškovou vypalovací barvou, díky které nebude namrzat na sněhu. Potah rámu je vyhotoven z technické tkaniny Panama, která byla zvolena díky její skvělé odolnosti vůči mechanické námaze při nízkých teplotách.... Celý popis

Koupit za 1 639 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Univerzální sněžnice do všech terénů z trvanlivé a lehké duralové slitiny s vysokou pevností, to je model V od české firmy Sasquetch s popruhovým vázáním. Sněžnice Sasquetch V disponují rámem z duralové slitiny, která sněžnicím propůjčuje nízkou hmotnost, vysokou tuhost a trvanlivost. Rám je ošetřen práškovou vypalovací barvou, díky které nebude namrzat na sněhu.
Potah rámu je vyhotoven z technické tkaniny Panama, která byla zvolena díky její skvělé odolnosti vůči mechanické námaze při nízkých teplotách.
Vázání je u tohoto typu popruhové s přezkami přes nárt s volně pohyblivou patou. Vhodné pro jakoukoliv pevnější obuv. Do vázání byla také integrována mačka pro lepší trakci na tvrdém povrchu a brzda pro bezpečný sestup.
Hlavní přednosti sněžnic:

rám z duralové slitiny
potah rámu z technické tkaniny Panama
integrovaná mačka a brzda ve vázání
popruhové vázání s přezkami
pro jakoukoliv pevnější obuv
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sasquetch
Nosnost 130 kg kg

Podobné produkty