Zimní rukavice jsou v silných mrazech nezbytností, tím spíše, když teploty klesají hluboko do mínusových hodnot. Problémem tlustých zimních rukavic bývá zhoršená motorika a nemožnost řídit nebo ovládat mobilní telefon. Elektricky vyhřívané tenké rukavice SAVIOR zajišťují teplo nehledě na třeskuté mrazy a současně zachovávají motorické schopnosti. Teplo nehledě na počasí Zdá se to jako sen, ale ruce mohou být vždy v teple, i když panují kruté mrazy a fouká vítr. Stačí si pořídit kvalitní elektricky... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zimní rukavice jsou v silných mrazech nezbytností, tím spíše, když teploty klesají hluboko do mínusových hodnot. Problémem tlustých zimních rukavic bývá zhoršená motorika a nemožnost řídit nebo ovládat mobilní telefon. Elektricky vyhřívané tenké rukavice SAVIOR zajišťují teplo nehledě na třeskuté mrazy a současně zachovávají motorické schopnosti.

Teplo nehledě na počasí

Zdá se to jako sen, ale ruce mohou být vždy v teple, i když panují kruté mrazy a fouká vítr. Stačí si pořídit kvalitní elektricky vyhřívané rukavice SAVIOR, které jsou maximálně funkční při zachování jemné motoriky. V těchto rukavicích tak můžete sportovat, ovládat sněžný skútr i mobilní telefon, protože jsou tenčí než klasické zimní rukavice. Díky topnému systému je v nich ale vždy teplo. Topení si lze nastavit dokonce ve třech různých intenzitách:

- při nízké je nastavená teplota v rozmezí 38 °C +/- 2°C  a rukavice jsou vyhřívány 6-6,5 hodiny (modrá LED kontrolka),

- při střední je teplota v rozmezí 42 °C +/- 2°C po dobu 3-3,5 hodiny (bílá LED kontrolka),

- při vysoké je teplota v rozmezí 46 °C +/- 2°C  a vytápění stačí na 2-2,5 hodiny (červená LED kontrolka).

Topná karbonová vlákna jsou napájena pomocí dobíjecích lithium-iontových baterií s kapacitou 2 200 mAh (7,4 V), nabíječka je součástí balení. Nabité baterie se vkládají do zipem uzavíratelné kapsičky na manžetě rukavic a připojují se k systému pomocí konektoru.

S voděodolnou i větruvzdornou úpravou

Elektricky vyhřívané rukavice SAVIOR jsou vyrobeny z nejmodernějších funkčních materiálů, vnitřní stélka je z měkkého flísu. Rukavice odolají vodě i větru, jsou vhodné pro venkovní zimní sporty. Na palci a ukazováčku je dotyková plocha pro možnost ovládání mobilního telefonu nebo displeje navigace. Dostatečně dlouhá manžeta, kde se ukrývají baterie, zabraňuje pronikání chladného vzduchu dovnitř. Rukavice jsou k dostání v černém provedení a ve velikostech od XXS po XXL.

Země původu: Čína

Návod k údržbě: Než rukavice budete čistit nebo je uložíte, vyjměte baterie. Neperte v pračce, nesušte v sušičce, nepoužívejte bělidla, nežehlete, nepoužívejte chemické čisticí prostředky. Čisté rukavice očistěte ručně pouze pomocí jemného čisticího prostředku. Rukavice nechejte vyschnout na vzduchu ve vodorovné poloze.

Materiál: 92% Polyester, 8% Elastan
Zobrazit více

Parametry

Materiál 92 % polyester 8 % elastan
Funkční ano
Barva černá
Vyhřívané ano
Dotykové ano