Rotační hlavice Scholl Velvet Smooth je ultra drsná s diamantovými krystalky. Efektivně odstraní nejtužší tvrdou kůži pro hebká a krásná chodidla bez námahy. Působí i na velmi tvrdou, těžko odstranitelnou kůži. Efektivně a přesto jemné. Množství diamantových krystalků = 1% (tj.cca 5-15 mg) karbidu křemičitého, který se používá pro výrobu hlavic. Tyto náhradní hlavice doporučujeme používat výhradně s Scholl Velvet Smooth elektrickým pílníkem na chodidla. Vaše chodidla mohou vypadat výborně a jemně... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rotační hlavice Scholl Velvet Smooth je ultra drsná s diamantovými krystalky. Efektivně odstraní nejtužší tvrdou kůži pro hebká a krásná chodidla bez námahy. Působí i na velmi tvrdou, těžko odstranitelnou kůži. Efektivně a přesto jemné. Množství diamantových krystalků = 1% (tj.cca 5-15 mg) karbidu křemičitého, který se používá pro výrobu hlavic.
Tyto náhradní hlavice doporučujeme používat výhradně s Scholl Velvet Smooth elektrickým pílníkem na chodidla.
Vaše chodidla mohou vypadat výborně a jemně bez námahy. Velvet Smooth odstraní tvrdou kůži za pár minut a vaše chodidla budou vypadat tak krásně, že je budete chtít ihned předvést. Používání je velmi jednoduché. Jemnými krouživými pohyby přejíždějte pilníkem po ztvrdlé kůži a uvidíte, jak stará kůže mizí. Uleví se vám, jakmile vaše chodidla budou znovu jemná a hladká.

díky rotační hlavici odstraňuje rychle a bezbolestně nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách
zanechává chodidla hladká a hebká na dotek
ergonomický tvarovaná soft-touch rukojeť
zvlášť navržená Micralumina výměnná hlavice - lze jej odejmout a omýt
jemný a účinný rotační pohyb
pohon na baterie
ihned k použití
napájení je na 4×AA baterie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scholl
Počet nástavců 9821
Materiál diamantové (synt.)

Podobné produkty