Scholl Velvet Smooth Pro

96 %
(23 hodnocení)

Velvet Smooth Pro - Elektrický pilník na chodidla voděodolný Než vklouznete do svých nových sandálků, nezapomeňte se postarat o drsnou pokožku chodidel, aby byla opět hedvábně jemná. Voděodolný elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Pro spolehlivě odstraní suchou, tvrdou a zrohovatělou kůži naprosto bez námahy. Dobíjecí pilník má měkkou, ergonomicky tvarovanou rukojeť, díky které se pohodlně používá i ve vaně nebo ve sprše. Speciálně navržená válečková hlavice navíc funguje stejně... Celý popis

Koupit za 1 691 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Velvet Smooth Pro - Elektrický pilník na chodidla voděodolný

Než vklouznete do svých nových sandálků, nezapomeňte se postarat o drsnou pokožku chodidel, aby byla opět hedvábně jemná. Voděodolný elektrický pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth Pro spolehlivě odstraní suchou, tvrdou a zrohovatělou kůži naprosto bez námahy.

Dobíjecí pilník má měkkou, ergonomicky tvarovanou rukojeť, díky které se pohodlně používá i ve vaně nebo ve sprše. Speciálně navržená válečková hlavice navíc funguje stejně efektivně jak na suchých, tak na mokrých nohou. Uvidíte, že již za pár minut budou vaše chodidla vypadat jako po návštěvě kosmetického salonu.

Vlastnosti:

- je velmi efektivní již při 1. použití

- šetrně odstraňuje tvrdou a zrohovatělou kůži

- zanechává pokožku chodidel nádherně jemnou

- je vhodný i k použití během sprchování/koupání

- díky ergonomické rukojeti skvěle padne do ruky

- nabízí 2 rychlosti provozu

- snadno se nabíjí

Jak používat:

Pilník zapněte a krouživými pohyby opatrně přejíždějte po ztvrdlé pokožce na chodidlech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scholl
Napájení bateriové
Počet nástavců 2
Voděodolné ano
Mokré broušení ano